Discord üzerinden küfür eden kişiye ne yapılabilir?

Hayır. Bir de bu Allaha sövenler ergen arkadaşlar gençler kendini bilmeyen hayatın farkında olmayan bir ortam birbirinin annesine küfür ederek şakalaşan bir nesil. 16 yaşındayım ama buna rağmen gram mantık bulamıyorum. Bırakın eğlensinler siz kendinizi temiz tutun mümkünse şikayet edin ders alsınlar yoksa adam yerine koyulmamalı bahsi geçen karakterler hala olgunlaşmamış saygısız veletler.
Hocam sizin gibiler hariç kendi neslimden utanıyorum kim ne derse desin.:(

Nickini bilse yeter polis IP'den bir şekilde bulur.

Polisin işi gücü yoktu bununla uğraşacak. IP adresi de gökten iniyor evet Discord'a ihtiyaç yok.

-Şikayetim var.
-Nedir?
-xXxPrOoYuNcuxXx Discord'da Allah'a peygambere falan sövüyor.
-Ok.

Genelde böyle insanlar başkalarının sinirini bozmak ve onların tepkilerinden zevk almak için hassas değerlere küfür eder. Hiçbir karşılık vermeyip, engellerseniz beklediği tepkiyi alamadığı için kendi içinde sinir olur.

Dini değerlere hakaret etmek suçtur ve cezası da var. 18 yaş altı kişilere de dava açılabilir. Sadece 12 ve 12 yaşından küçükse dava açılsa da bir şey olmaz. Ama discord maalesef bilgi paylaşmıyor. Ayrıca nicktende hiçbir şey bulunamaz. Mümkünse başka sosyal medya hesapları varsa öğrenin. Twitter falan varsa savcılığın isteği ile bir türlü bulurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı