Discord uygulamanın bazı yerleri kararıyor

Peki ne zamandan beri oluyor ve olduğu zamanlarda bir program falan indirmiş miydiniz ? Driver güncellemesi de olabilir.

Geçen günlerde Discord çökmüştü veya bakım yapılmıştı bir süre kapalıydı belki o zaman bir şeyler olmuştur. Kaldırın diyecektim ama zaten tekrardan yüklemişsiniz. Eğer gerçekten sorunu bulmak istiyorsanız tavsiyem bir süre tarayıcı üzerinden kullanın Discord'u, o zaman bakın yine aynı sorun oluyorsa Discord'a sıkıntı vardır büyük ihtimal.

Geçen günlerde Discord'a çökmüştü veya bakım yapılmıştı bir süre kapalıydı belki o zaman bir şeyler olmuştur. Kaldırın diyecektim ama zaten tekrardan yüklemişsiniz. Eğer gerçekten sorunu bulmak istiyorsanız tavsiyem bir süre tarayıcı üzerinden kullanın Discord'u, o zaman bakın yine aynı sorun oluyorsa Discord'a sıkıntı vardır büyük ihtimal.

Sorun 3-4 aydır var :) Sağ olun ilginiz için iyi günler dilerim.

O zamanlarda ne yaptığınızı hatırlayın belki bir şeylerle oynamışsınızdır ondan dolayıdır. Tam olarak sorunu anlamadım gibi kararma falan dediniz ama ben nedense tam anlamadım neyse, umarım çözülür.

Geri
Yukarı