Discord yayın açınca ping giriyor

lattecafE'

Kilopat
Daha fazla  
Bu internet ne kadar iyi bilmem ama yaşadığım yerde fazla altyapı olmadığından kötü olduğunu düşünerekten yazıyorum Discord'da yayın açınca gereğinden fazla ping giriyor 2200'lere falan çıkıyor oyunda da öyle oyun oynanmıyor falan falan 720p 30FPS açıyorum 15FPS açıyorum hiçbir şey değişmiyor buna bir çözüm var mı yoksa internetim çok ama çok mu kötü.

resim_2021-07-26_144419.png

Bu internet ne kadar iyi bilmem ama yaşadığım yerde fazla altyapı olmadığından kötü olduğunu düşünerekten yazıyorum Discord'da yayın açınca gereğinden fazla ping giriyor 2200'lere falan çıkıyor oyunda da öyle oyun oynanmıyor falan falan 720p 30FPS açıyorum 15FPS açıyorum hiçbir şey değişmiyor buna bir çözüm var mı yoksa internetim çok ama çok mu kötü.

Eki Görüntüle 1118646
Upload yetersiz. Oyun paketlerini göndermeye bant kalmıyor. Üstüne üstlük bakır altyapıda aynı anda Down-Up alışverişi ping yapar. Dolayısıyla evet internet ve altyapınız kötü. Zaten ADSL kullanıyorsunuz sanırım.

Eki Görüntüle 1118646

Hem internetin kötü hem de normal bir şey Discord yayını acarken tabii ping girer.

Upload yetersiz. Oyun paketlerini göndermeye bant kalmıyor. Üstüne üstlük bakır altyapıda aynı anda down-up alışverişi ping yapar. Dolayısıyla evet internet ve altyapınız kötü. Zaten ADSL kullanıyorsunuz sanırım.

ADSL dediğiniz şu ev telefonsuz yapma mı yoksa başka bir anlamda mı anlamadım da ama cidden internet alt yapım yok köyde oturuyorum yapacak bir şey yok o zaman teşekkürler...

VDSL kullanıyorum sadece Discord değil diğer tüm upload gerekli şeylerde de aynı sorunu yaşıyorum, bir upload yapmama bakıyor internet elden gidiyor. Fiber lazım galiba.

Geri
Yukarı