Discord "yükleme başarısız" hatası

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar. Yaklaşık 2 hafta önce bir bilgisayar topladım ve bilgisayarı ilk aldığımda Discord indirmeyi denediğimde henüz hiçbir şey kurmamışken ilk Discord'u indirmeyi denediğimde böyle bir hata aldım. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum fakat hiçbir kaynaktaki çözüm veya videodaki çözüm işime yaramadı. Appdata silme veya 7-ZIP tarzı çözümlerin hiçbiri işe yaramadı. Çarem tükendi artık. Ne yapmam gerekiyor?

1632861377975.png

Hata + olarak open setup log seçeneğine bastığımda hiçbir şey açılmıyor.

Baktınız olmuyor Edge tarayıcısında Discord ana sayfasını açın. Ardından tarayıcının sağ üstündeki seçeneklerde (yanlış hatırlamıyorsam oradaydı) masaüstüne uygulama kısayolu olarak at gibi bir seçenek vardı, onu seçin. Masaüstünde uygulama simgesi gibi görünecek. Edge motoru ile açılıyor ama ayrı uygulama simgesi gibi. Ben bu şekilde kullanıyorum. Uygulaması kanser gibi yayılıyor sisteme. O yüzden bu şekilde kullanıyorum. İşlemci kullanımında vs. uygulama ile aynı göründü bana.

Proxy atadıysanız iptal edin. Mesela bu yüzden Discord çalışmıyor.

Başlat > Proxy Settings yazıp oradan Manual Proxy Off'a çekin.

Yukarıda ise otomatiğe alıp deneyin.

Neden discord'un normal sürümünü indirmek yerine PTB indiriyorsunuz?
Ayrıca bknz: YouTube

Anti-virüs kullanıyorsanız devre dışı bırakıp dener misiniz?
maalesef kullanmıyorum
Proxy atadıysanız iptal edin. Mesela bu yüzden Discord çalışmıyor.

Başlat > Proxy Settings yazıp oradan Manual Proxy Off'a çekin.

Yukarıda ise otomatiğe alıp deneyin.
Dediğiniz şeyi arattığımda bulamadım biraz daha açar mısınız rica etsem
Neden discord'un normal sürümünü indirmek yerine PTB indiriyorsunuz?
Ayrıca bknz: YouTube
Normal sürümü açılmadığından bir forumda ptb sürümünü indirmemi söylediler normal discorddan deniyorum normalde

Geri
Yukarı