Discord'a bağlı e-postayı gizleme

Daha fazla  
Arkadaşlar ben birinin Discord hesabımı çalmasından korkuyorum ve hesabım kısmından e postam apaçık bir şekilde görünüyor. Bunu gizleyebilir miyim? Ve korkmama gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben birinin Discord hesabımı çalmasından korkuyorum ve hesabım kısmından e postam apaçık bir şekilde görünüyor. Bunu gizleyebilir miyim? Ve korkmama gerek var mı?

Gizleme yöntemi yok. Neden korkuyorsun ki? 2fa aç.
Bu kadar korktuğuna göre hoş şeylerin yok sanırım hesabında 😉

2 aşamalı doğrulamayı açarsan yedek kodları güvenli bir yere yapıştırmayı unutma.

Hayır kapalı gözüküyor ama güvenlik için 2ad açabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1620324678087.png
    1620324678087.png
    5 KB · Görüntüleme: 168
Oradaki göster butonu ne işe yarıyor? Hesabı çalınırsa çalan kişinin epostasını görmemesini istiyor.

E-postası en fazla bu kadar gizlenebiliyor güvenlik için 2ad açabilir.

Oradaki göster butonu ne işe yarıyor? Hesabı çalınırsa çalan kişinin epostasını görmemesini istiyor.

Hesabı neden çalınsın ki riskli bağlantılara tıkamadığı süre içinde ve hesabını şifresini paylaşmadığı takdirde çalınmaz.

E-posta gözükse ne olacak ki? Senin onayını almadan giriş yapamaz üstelik e-posta adresine giriş yapabilmesi lazım hesaba girebilmesi için Discord böyle durumlarda IP doğrulama istiyor. 2AD doğrulamayı açarsan hiçbir şey yapamaz.

E-posta gözükse ne olacak ki? Senin onayını almadan giriş yapamaz üstelik e-posta adresine giriş yapabilmesi lazım hesaba girebilmesi için Discord böyle durumlarda IP doğrulama istiyor. 2AD doğrulamayı açarsan hiçbir şey yapamaz.
E-postası en fazla bu kadar gizlenebiliyor güvenlik için 2ad açabilir.

Hesabı neden çalınsın ki riskli bağlantılara tıkamadığı süre içinde ve hesabını şifresini paylaşmadığı takdirde çalınmaz.
Hayır kapalı gözüküyor ama güvenlik için 2ad açabilirsin.
Peki cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı