Discord'a virüs bulaştı

turkish kowboy

Decapat
Şimdi arkadaşlar birisi güvendiğim biri bana bir .exe attı tıkladım. Sonrasında otomatik olarak birilerine kendi sunucusunun davetini atmaya başladı. Bir nevi discord hesabım bot gibi oldu. Discordu sildim şuan. Nasıl kurtulurum bu şeyden?

Güvendiğin bile olsa ne olduğu belli olmayan .exe dosyası açmayacaksın işte. Discord ile ilgili ne varsa sil PC'de sonra o .exe dosyasını sil sonra tekrar yükle Discord'u yeni bir hesap aç sorun yoksa kendi hesabına geri dön yani ne diyeyim şimdi sana ben de bilemedim. Ha bu arada antivirüs programın varsa tarama yaptır olmasa Windows'un kendi güvenlik sistemine tarama yaptırsan da olur.

Güvendiğin bile olsa ne olduğu belli olmayan .exe dosyası açmayacaksın işte. Discord ile ilgili ne varsa sil PC'de sonra o .exe dosyasını sil sonra tekrar yükle Discord'u yeni bir hesap aç sorun yoksa kendi hesabına geri dön yani ne diyeyim şimdi sana ben de bilemedim. Ha bu arada antivirüs programın varsa tarama yaptır olmasa Windows'un kendi güvenlik sistemine tarama yaptırsan da olur.
Windows Defender bozuk bende o yüzden başka bir antivirüs programı önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı