Discord'da bir arkadaşın mesaj yazmasını engelleme

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Şimdi benim arkadaş listemde ekli birisi var. Silmeden nasıl mesaj göndermesini engelleyebilirim? Böyle bir şey mümkün mü?

Kendisine gıcıklandım biraz. Geç geri dönüyor vb. Engelledim sansın istiyorum bir süre :D

Zaten mesajını gördüğünde, görüldü gibi bir bildirim, ibare gözükmüyor. Mesaj yazmasını ancak engelleyerek engelleyebilirsin; ama engellersen, arkadaşlıktan çıkar. Bence gör ama cevap verme.

"Ben tekrar açana kadar sustur" seçeneğini seçerseniz o kişiye ruhunuz bile duymaz. Sohbeti de kapatırsanız direkt mesajlar bölümüne düşmez mesaj yazınca o kişi.

Bunu düşündüm ama sırf bu yönü yüzünden ondan bıktığımı düşünüp birazcık oturup düşünmesini istiyorum. Mesaj yazmayı deneyince tıpkı engellemişim gibi bir yazıyla karşılaşması lazım. Fakat arkadaşlıktan silersem de muhtemelen geri ekleyemem. Sağ tık engelle de arkadaşlıktan çıkartıyor bu yüzden yapamıyorum.

Kendisine gıcıklandım biraz. Geç geri dönüyor vb. engelledim sansın istiyorum bir süre :D

Bunu düşündüm ama sırf bu yönü yüzünden ondan bıktığımı düşünüp birazcık oturup düşünmesini istiyorum. Mesaj yazmayı deneyince tıpkı engellemişim gibi bir yazıyla karşılaşması lazım. Fakat arkadaşlıktan silersem de muhtemelen geri ekleyemem. Sağ tık engelle de arkadaşlıktan çıkartıyor bu yüzden yapamıyorum.

Canım hocam böyle engellediğimi sansın diye oyunculuk yapmak yerine düzgün bir şekilde açık açık derdini anlat cevap bekle. Susturma diye bir özellik varmış onu kullan.

Direkt engelledim geçtim. Şu anlık açmayı da planlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı