Discord'da Bot İle Nasıl Rol Verilir?

Thelox

Hectopat
1613938384321.png

Böyle bir kodu nereden bulabilirim? Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasakli tagları tarayıp tüm rollerini alıp cezalı rolü verdirmek amacım.

Yasaklı tagları tarama işlemini bir komut ile yapabilirsiniz. Komudu gerçekleştirenin siz olduğundan emin olduktan sonra gönderdiğiniz mesajın sunucusundaki bütün üyeleri alıp, bunları filtreleyip, ardından hepsi üzerinde rol alma ve rol verme fonksiyonunu gerçekleştirmeniz işinize yarayacaktır.

Yasaklı tagları tarama işlemini bir komut ile yapabilirsiniz. Komudu gerçekleştirenin siz olduğundan emin olduktan sonra gönderdiğiniz mesajın sunucusundaki bütün üyeleri alıp, bunları filtreleyip, ardından hepsi üzerinde rol alma ve rol verme fonksiyonunu gerçekleştirmeniz işinize yarayacaktır.

İşte bunun kodunu arıyorum :D

Programlama ile uğraşmak istemiyorsanız kendinize bir yazılımcı tutabilirsiniz. Ancak Discord botu kodlamak o kadar da zor bir şey değil. İnternette bolca rehberi var.
Kendim şahsen deneyimli bir Discord bot programcısıyım, istiyorsanız bu sorunu kolayca halledebilirim ancak bunun Technopat kurallarına uyup uymadığını kontrol etmem gerekiyor. Kuralları pek hatırlayamadım şu an.
Programlama ile uğraşmak istemiyorsanız kendinize bir yazılımcı tutabilirsiniz. Ancak Discord botu kodlamak o kadar da zor bir şey değil. İnternette bolca rehberi var.
Kendim şahsen deneyimli bir Discord bot programcısıyım, istiyorsanız bu sorunu kolayca halledebilirim ancak bunun Technopat kurallarına uyup uymadığını kontrol etmem gerekiyor. Kuralları pek hatırlayamadım şu an.

28 - Kullanıcılar, diğer kullanıcılarından ve yöneticilerden Skype, Facebook vb. servislerden özel hizmet isteyemez. Sorunu buradan çözsek acaba bir problem çıkar mı? 🤔

Son düzenleme:

28 - kullanıcılar, diğer kullanıcılarından ve yöneticilerden Skype, Facebook vb. servislerden özel hizmet isteyemez. Sorunu buradan çözsek acaba bir problem çıkar mı? 🤔

😢 Küçük bir kod lazım sadece ya :D

Geri
Yukarı