Discord'da gömülü oyun kurulabilir mi?

Yer
Ankara - Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Discord'da Snowsgiving Game Village sunucusuna girdim. Orada isteyen kişinin ses odasına girip oyun oynadığı bölümler vardı.

discord.jpg

Bunu kendi sunucumuzda da yapabilir miyiz? Çok güzel olmuş da.

Activity adlı botu sunucunuza getirerek yapabilirsiniz.
Hocam Discord oyun botları şunlar
Pokecord, EpicRPG, Dank Memer, Poketwo bir de Türk oyunu Kelime Oyunu var
Bunlar oyun botları diye biliyorum internette araştırırsanız bulabilirsiniz.
Youtubede bunla ilgili videolar var Bot kurulumu ile gerceklesiyor

Aslında bunu kastetmemiştim. Discord Snowsgiving games village sunucusunda olan varsa bilir. Bir ses odasında oluyor bu oyunlar. Fotoğraf da ekleyeyim.

discord.jpg

Kırmızı ile işaretlediğim yerde oyunlar var. Bu oyunları insanlar ses odasına bağlanarak oynuyorlar ve birlikte oynayabiliyorlar. Böyle bir şey yapılabilir mi diye sormuştum.

Aslında bunu kastetmemiştim. Discord Snowsgiving Games village sunucusunda olan varsa bilir. Bir ses odasında oluyor bu oyunlar. Fotoğraf da ekleyeyim.

Eki Görüntüle 1237606

Kırmızı ile işaretlediğim yerde oyunlar var. Bu oyunları insanlar ses odasına bağlanarak oynuyorlar ve birlikte oynayabiliyorlar. Böyle bir şey yapılabilir mi diye sormuştum.

Evet hocam yapılabilir. Ben onu kastettim zaten. Activity botunu sunucuya getirip /activity komutunu kullandığınızda istediğiniz oyunu açabiliyorsunuz. Ben arkadaşımla W2G kullandım YouTube'dan video izledik. Satrançta oynadık.

Evet hocam yapılabilir. Ben onu kastettim zaten. Activity botunu sunucuya getirip /activity komutunu kullandığınızda istediğiniz oyunu açabiliyorsunuz. Ben arkadaşımla W2G kullandım YouTube'dan video izledik. Satrançta oynadık.
Teşekkürler hocam. Link gönderebilir misiniz? Activity botunu bulamadım. Activities botu var. O mu acaba kastettiğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı