Çözüldü Discord'da hangi sunucuya nitro basıldığı gözüküyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir sunucuya boost bastığını, nitro sahibi olduğunu görebiliyorlar. Ama hangi sunucuya bastığını göremiyorlar. (Sadece profil'den bakarak söylüyorum)
Epic Games'in verdiği 3 aylık Discord Nitro'yu alacağım. Bir sunucuyu boostlayacağım fakat bir sorum var. Başkaları benim hangi sunucuyu boostladığımı, nitro sahibi olduğumu veya herhangi bir sunucuyu boostladığımı görebiliyorlar mı ?
Hangi suncuya bastığını öğrenmeleri için bastığın sunucuda olmaları lazım.

Epic Games'in verdiği 3 aylık Discord Nitro'yu alacağım. Bir sunucuyu boostlayacağım fakat bir sorum var. Başkaları benim hangi sunucuyu boostladığımı, nitro sahibi olduğumu veya herhangi bir sunucuyu boostladığımı görebiliyorlar mı ?
Evet görebiliyorlar.

Epic Games'in verdiği 3 aylık Discord Nitro'yu alacağım. Bir sunucuyu boostlayacağım fakat bir sorum var. Başkaları benim hangi sunucuyu boostladığımı, Nitro sahibi olduğumu veya herhangi bir sunucuyu boostladığımı görebiliyorlar mı?

Boost'tan emin değilim ama nitorlu olduğunuz görürler Nitro aldığınız zaman üstünüze 1 tık yaparlasar gözüküyor.

Nitro sahibi olduğunu profile bakarak görebiliyorlar. Nitro ile Boost yaptığında profiline özel bir rozet geliyor bu sayede insanlar Boost bastığını görebiliyor ama hangi sunucuya bastığını göremiyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı