Discord'da istediğimiz oyunu ' ... oynuyor' yapma

Hepimizin kullandığı Discord'da sizlere bir şey göstereceğim. Bana göre gayet kullanışlı. Fakat görüyorum ki bunu herkes bilmiyor, bundan ötürü bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Anlatacaklarım ile bu kısmı nasıl değiştirebileceğinizi göstereceğim yapacağımız işlemler gayet basit.

Ekran Alıntısı.PNG

İlk olarak profil kısmımızın hemen sağında bulunan ayarlar simgesine tıklayalım.
e.PNG

Daha sonra Oyun Etkinliği bölümünü seçelim.
ü.PNG

Ardından Oyununu görmüyor musun? Ekle! kısmındaki Ekle! yazısına basalım. Burada Chrome veya herhangi bir program arkada açıksa bile gözükecektir, telaşlanmayın.

ZOggpa.png

Bende photoshop programı açık onu seçiyorum sizde hangisi açıksa onu seçin hiç farketmiyor.
bLAAR8.png

Ve son olarak seçtiğimiz programın üstüne tıklayıp adını değiştiriyoruz. İstediğinizi yazabilirsiniz hiç farketmiyor ben ''Cyberpunk 2077'' yazıyorum, daha havalı. :D
Ekran.PNG

Yazdıktan sonra Enter dedik ve tamamdır. Şimdi herkese hava atabilirsiniz. ;) Logolu olması daha bir reality katıyor. :D
Ekra.PNG
Ekran Al.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepimizin kullandığı Discord'da sizlere bir şey göstereceğim. Bana göre gayet kullanışlı. Fakat görüyorum ki bunu herkes bilmiyor, bundan ötürü bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Anlatacaklarım ile bu kısmı nasıl değiştirebileceğinizi göstereceğim yapacağımız işlemler gayet basit.

Eki Görüntüle 780830

İlk olarak profil kısmımızın hemen sağında bulunan ayarlar simgesine tıklayalım.
Eki Görüntüle 780845

Daha sonra Oyun Etkinliği bölümünü seçelim.Eki Görüntüle 780851

Ardından Oyununu görmüyor musun? Ekle! kısmındaki Ekle! yazısına basalım. Burada Chrome veya herhangi bir program arkada açıksa bile gözükecektir, telaşlanmayın.

Eki Görüntüle 780867

Bende photoshop programı açık onu seçiyorum sizde hangisi açıksa onu seçin hiç farketmiyor.
Eki Görüntüle 780871

Ve son olarak seçtiğimiz programın üstüne tıklayıp adını değiştiriyoruz. İstediğinizi yazabilirsiniz hiç farketmiyor ben ''Cyberpunk 2077'' yazıyorum, daha havalı. :D
Eki Görüntüle 780884

Yazdıktan sonra Enter dedik ve tamamdır. Şimdi herkese hava atabilirsiniz. ;) Logolu olması daha bir reality katıyor. :D
Eki Görüntüle 780895Eki Görüntüle 780897
çok büyük kralsın

Eki Görüntüle 780830

Eki Görüntüle 780845

Daha sonra oyun etkinliği bölümünü seçelim.Eki Görüntüle 780851

Ardından oyununu görmüyor musun? Ekle! kısmındaki ekle! yazısına basalım. Burada Chrome veya herhangi bir program arkada açıksa bile gözükecektir, telaşlanmayın.

Eki Görüntüle 780867

Bende Photoshop programı açık onu seçiyorum sizde hangisi açıksa onu seçin hiç fark etmiyor.
Eki Görüntüle 780871

Ve son olarak seçtiğimiz programın üstüne tıklayıp adını değiştiriyoruz. İstediğinizi yazabilirsiniz hiç fark etmiyor ben "Cyberpunk 2077" yazıyorum, daha havalı. :D
Eki Görüntüle 780884

Yazdıktan sonra enter dedik ve tamamdır. Şimdi herkese hava atabilirsiniz. ;) logolu olması daha bir reality katıyor. :D
Eki Görüntüle 780895Eki Görüntüle 780897

Hocam SS'ler de etiketinizi karalamışsınız ama yine de gözüküyor

Geri
Yukarı