Discord'da kanallar gözükmüyor

shawty

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1 haftadır bu sorunu yaşamaktayım. Sırf bunun yüzünden yönetici olduğum sunucuya giremedim. Mesaj gönderemiyorum, kanallar ve kullanıcılar gözükmüyor. Sebebi ne olabilir ve nasıl çözebilirim bu sorunu?

Adsız.png

Bağlanamamışsın. Sunucuya bağlanamıyorsun. Ters takla atsan bile sunucuya bağlanamadığın sürece böyle kalacak. Tek yapabileceğin şey ise bağlanmasını beklemek.

Bağlanamamışsın. Sunucuya bağlanamıyorsun. Ters takla atsan bile sunucuya bağlanamadığın sürece böyle kalacak. Tek yapabileceğin şey ise bağlanmasını beklemek.

1 Gün boyunca o şekilde kalmıştı zaten, hiçbir şekilde gir-çık yapmadım. Fakat hala bağlanmadı. Ne kadar süre beklemem lazım dostum?
Eki Görüntüle 755590
Resimde ki ayarın aynı olduğundan emin olunuz.

Kusura bakmayın. Arkadaşıma şu an ulaşamıyorum. Bunu yarın denesem yardımcı olabilir misiniz bana yine?

1 Gün boyunca o şekilde kalmıştı zaten, hiçbir şekilde gir-çık yapmadım. Fakat hala bağlanmadı. Ne kadar süre beklemem lazım dostum?

Kusura bakmayın. Arkadaşıma şu an ulaşamıyorum. Bunu yarın denesem yardımcı olabilir misiniz bana yine?
Tabii ki :) Bildirim düşmesi için mesaj son kez mesaj yazıyorum. Yarın tekrardan çözüm bulmayı deneriz :)

Geri
Yukarı