Discord'da küfür eden biri mahkemeye verilebilir mi?

Arkadaşlar aradan bir süre geçti 3 ay hapis cezası verildi yaşı küçük olduğundan çıkması çok sürmezmiş.
Bu kadar kısa sürede hüküm verilmez. Zaten dava dilekçesinden sonra 2 hafta süre verirler cevap dilekçesi için. 5 günde sen dava dilekçesi yazsan bile cevap dilekçesini hiçbir avukat 1 haftada yazmaz. Genellikle son günde yazarlar. Onu da geçtim, basit yargılama ile yargılansanız bile hüküm celsesi bu kadar yakın bir tarihe atılmaz.

Cidden sanal alemdeki küfürlere alınıyor musunuz?
Ayrıca 6 günde mahkeme sonuçlanmaz ve belli bir güne kadar olan hapis cezası para cezasına çevrilir. Direkt aa hadi küfür etmiş hapse atalım demez hakim. Sana tavsiyem bir daha kurgu yaparken biraz araştırıp yapman o zaman daha inandırıcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aradan bir süre geçti 3 ay hapis cezası verildi yaşı küçük olduğundan çıkması çok sürmezmiş.

puahaha :D. Küfür davaları 1-3 sene arası sürüyor ve para cezası oluyor. Kimse hapise girmiyor. O arkadaş eger gerçekten küfür ettiyse kimbilir ona ne yalan söyledin de sana küfür etti diye düşünüyorum. Bizi 5 yaşında çocuk sandın herhalde bu kadar basit şeyle kimseyi kandıramazsın. Bana küfür etti dedin. Milli degerlere küfür etti desen neyse hapse girebilir. Sana küfür ettigi için hapse girmesi imkansız. Ailene en fazla küfür eder.. Bu suçun da kararı hapis degil para cezasıdır. Yani insanları kandırdıgını sanıyorsun ama anca kendini kandırırsın dostum.

:D ?

Dosya Ekleri

• D241AD16-7EC7-4DB1-88E4-72060CC25A63.jpeg
    D241AD16-7EC7-4DB1-88E4-72060CC25A63.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 683

Yeni konular

Geri
Yukarı