Discord'da spotfiy uygulaması etkinliği gözükmüyor

Amadeus Alerta

Hectopat
Selam arkadaşlar, sorun başlıktaki gibi. Ben Opera GX kullanıyorum orada Spotify'dan açtığımda PC'deki Discord durumunda gözüküyor lakin benim PC'deki yüklü Spotify uygulamasından açtığımda gözükmüyor. Sorunu nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• 1656404478707.png
    1656404478707.png
    616,2 KB · Görüntüleme: 36
  • 1656404667364.png
    1656404667364.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 42
  • 1656404719486.png
    1656404719486.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 1656404742503.png
    1656404742503.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Discord hesap ayarları > Bağlantılar
1656405166187.png

Spotify uygulamasındaki hesap ile Discord'a bağlı hesabın aynı olduğundan emin olun.

Geçen bende de olmuştu. Spotify'ı silip silip kurmuştum düzelmiyordu. Ama tarayıcıdan açınca gözüküyordu. Telefondan da gözüküyordu. Format atarak hallettim ben.

Selam arkadaşlar, sorun başlıktaki gibi. Ben Opera GX kullanıyorum orada Spotify'dan açtığımda PC'deki Discord durumunda gözüküyor lakin benim PC'deki yüklü Spotify uygulamasından açtığımda gözükmüyor. Sorunu nasıl çözerim?

Spotify ile Discord hesap bağlantısını yeniden yapın sorun çözülür büyük ihtimalle. Olmazsa Opera'daki Spotify hesabından çıkış yapın.

Şunları deneyebilirsiniz:
  1. Discord penceresinde CTRL + R kısayolunu kullanın, ardından tekrar deneyin.
  2. Spotify ve Discord'u Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğiyle başlatın.
  3. Spotify ve Discord uygulamarının sürümlerinin güncel olduğundan emin olun.
  4. Spotify ve Discord'u tamamen kaldırın, ardından yükleyip tekrar deneyin.
Sorun olduğunda genel olarak bunları deneyerek her seferinde düzelttim.

Discord hesap ayarları > bağlantılarEki Görüntüle 1434186
Spotify uygulamasındaki hesap ile Discord'a bağlı hesabın aynı olduğundan emin olun.

Aynı hesap bağlı.

Geçen bende de olmuştu. Spotify'ı silip silip kurmuştum düzelmiyordu. Ama tarayıcıdan açınca gözüküyordu. Telefondan da gözüküyordu. Format atarak hallettim ben.

Benim de aynı durumda ama format atamam şu an.

Spotify ile Discord hesap bağlantısını yeniden yapın sorun çözülür büyük ihtimalle. Olmazsa Opera'daki Spotify hesabından çıkış yapın.

Çözümedi.

Şunları deneyebilirsiniz:
  1. Discord penceresinde CTRL + r kısayolunu kullanın, ardından tekrar deneyin.
  2. Spotify ve Discord'u yönetici olarak çalıştır seçeneğiyle başlatın.
  3. Spotify ve Discord uygulamarının sürümlerinin güncel olduğundan emin olun.
  4. Spotify ve Discord'u tamamen kaldırın, ardından yükleyip tekrar deneyin.
Sorun olduğunda genel olarak bunları deneyerek her seferinde düzelttim.

Hepsini denedim hiçbiri olmadı.

Arkadaşlar ekstra olarak telefondan müzik açtığımda normalde tek cihazda kullanmalık hesap kullandığımdan müzik çalınan diğer cihazları normalde gösterirdi ama göstermiyor yani hem PC hem telde açabiliyorum müzik birbirlerini görmüyorlar.

Son düzenleme:
Aynı hesap bağlı.

Benim de aynı durumda ama format atamam şu an.

Çözümedi.

Hepsini denedim hiçbiri olmadı.

Arkadaşlar ekstra olarak telefondan müzik açtığımda normalde tek cihazda kullanmalık hesap kullandığımdan müzik çalınan diğer cihazları normalde gösterirdi ama göstermiyor yani hem PC hem telde açabiliyorum müzik birbirlerini görmüyorlar.
Aynısı oluyordu bana da.

Yeni konular

Geri
Yukarı