Discord'da Spotify durumu gözükmüyor

kayRR

Centipat
Daha fazla  
Dün gece fark ettim. Discord'da Spotify üzerinden müzik açtığımda durumumda gözükmüyordu yani Spotify dinliyor yazısı çıkmıyordu. Spotify bağlantısını Discord'dan kestim yeniden bağladım bayağı bir şeyler denedim fakat olmadı. Dün gelen Discord güncellemesinden sonra oldu. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çalışıyor. Spotify ayarlarında Gizlilik ayarı kapalı mı?
Bende de bozulmuş. Discord ile ilgili yüksek ihtimal. Daha bu gece çalışıyordu sanki.

Bende çalışıyor. Spotify ayarlarında Gizlilik ayarı kapalı mı?
Bende de bozulmuş. Discord ile ilgili yüksek ihtimal. Daha bu gece çalışıyordu sanki.

Aynen bu gece çalışıyordu ve Discord güncellemesini gece fark ettim. Güncellemeden sonra oldu. Bu arada Spotify'ı gizli kullanmıyorum bende ilk başta ondan sanmıştım. Ama herhangi bir oyunu açtığım zaman oynuyor diye gözüküyor. Sadece Spotify bozuk.

Dinlediğiniz şarkı orada gösterilmiyor olabilir bende de aynısı oldu. Mesela eminemin şarkılarından birini açın bakalım gösterecek mi?

Dinlediğiniz şarkı orada gösterilmiyor olabilir bende de aynısı oldu. Mesela eminemin şarkılarından birini açın bakalım gösterecek mi?

Hayır denedim olmadı.

Spotify da etkinliğimi paylaşı aç kapa yapınca düzeldi.

O ayarın tam ismi nedir bulamadım. Ama açık olan bütün ayarları kapatıp geri açmama rağmen düzelmedi.

Hayır denedim olmadı.

O ayarın tam ismi nedir bulamadım. Ama açık olan bütün ayarları kapatıp geri açmama rağmen düzelmedi.

Revo Uninstaller kullanarak Discord ve Spotify'ı kökünden silin sonra Discord ve Spotify'ı yönetici olarak çalıştırıp yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı