Discord'da telefon numarası doğrulaması isteniyor

KaanAvc1

Picopat
Yer
PC Yanı
Daha fazla  
Discord'da arkadaşımla konuşurken birden telefon doğrulaması geldi benim kendime ait bir numaram olmadığı için doğrulayamıyorum. Discord desteğe yazdım bir şey yapamayız diyor. Discord boş yere telefon doğrulama istemez diyor Discord yetkilileri ama ben hiçbir şey yapmadım. Bunun çözümü var mı? Discord hesabımı kaybetmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı sunucu izinleri telefon numarası doğrulama özelliği aktif hale getirildiyse telefon numarası doğrulama ister.

1621373608136.png

Discord'da arkadaşımla konuşurken birden telefon doğrulaması geldi benim kendime ait bir numaram olmadığı için doğrulayamıyorum. Discord desteğe yazdım bir şey yapamayız diyor. Discord boş yere telefon doğrulama istemez diyor Discord yetkilileri ama ben hiçbir şey yapmadım. Bunun çözümü var mı? Discord hesabımı kaybetmek istemiyorum.
Babanın telefon yok mu kanka?

Dostum aynı sıkıntıyı yaşıyordum fakat olayı çözdüm. İlk başta bilgisayarına BlueStacks indir. Sonra "Free tone" ve "secure VPN" uygulamalarını indir. Bunları indirdikten sonra VPN'yi açıp ülkeyi birleşik krallık yani united kingdom seç. Seçtikten sonra Free tone adlı uygulamayı açıp create an account de ve hesabını oluşturup telefon numarası alabilirsin. Telefon numaranı aldıktan sonra Discord'a girip telefonu doğruluyabilirsin.

Geri
Yukarı