Çözüldü Discord'da Türk Anime TV izliyor yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fps_lover

Picopat
Arkadaşlar selam, benim bir arkadaş var sürekli Discord'da şu animeyi izliyor falan yazıyor. Ben de araştırdım bazı eklentiler var ama hiçbirinde Türk Anime TV yok. Özellikle o siteyi arıyorum çünkü benim de kullandığım site o. Ne yapmalıyım bileniniz var mı?

Hocam özel durum ile yapılıyor.
Profil fotoğrafınıza tıklayıp özel durum oluştur diyin ve oraya yazın. Mesela "Koe No Katachi İzliyor" yazın.
PreMiD galiba buradan oluyor bir deneyin. İyi forumlar dilerim.
O sadece popüler sitelerde işe yarıyor. Evet baktım bu sitede de varmış.

Hocam özel durum ile yapılıyor.
Profil fotoğrafınıza tıklayıp özel durum oluştur deyin ve oraya yazın. Mesela "Koe No Katachi İzliyor" yazın.

O sadece popüler sitelerde işe yarıyor.

Yanlış bilgi vermeyelim. Arkadaşın dediği sitede var. Genelliklede PreMid eklentisi kullanıyor bu olaylarda. O siteyi incelerseniz çoğu siteyi destekliyor. İyi Forumlar.

Yanlış bilgi vermeyelim. Arkadaşın dediği sitede var. Genelliklede PreMid eklentisi kullanıyor bu olaylarda. O siteyi incelerseniz çoğu siteyi destekliyor. İyi Forumlar.
Şimdi gördüm hocam.
Hocam ben denedim pek güzel olmuyor.
@fps_lover istediğin bu mu?
Ekran Görüntüsü 2021-04-20 19-52-40.png

Premid'in eklentisini kullandığın tarayıcıya ekle. Sonra bir de bilgisayara yükle. Sonra da TürkAnimeTV bu eklentiyi ekle butonu çıkacak eklentiyi ekledikten sonra artık orada yazıcak.

Eklentiyi ekledim ve yükledim. Linke girdim ve servisi ekle butonuna bastım ama yazı hala çıkmıyor.
PreMiD'in eklentisini kullandığın tarayıcıya ekle. Sonra bir de bilgisayara yükle. Sonra da TürkAnimeTV bu eklentiyi ekle butonu çıkıcak eklentiyi ekledikten sonra artık orada yazıcak.
eklentiyi ekledim ve yükledim. linke girdim ve servisi ekle butonuna bastım ama yazı hala çıkmıyor..

Geri
Yukarı