Discord'da yayın açınca yayının kasması

Makaleler
4
Discord'da yayın açınca kasıyor. Geçen bir sunucuda GFN'den r6s yayını açan görmüştüm ve açan kişi Nitro'ya sahipti. Buna rağmen yayın kasıyordu. Neden kasıyor? Kasmaması için neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İzlediğin yayınlar mı kasıyor? Bunun nitro ile alakası yok. Ya yayını açanın ya da senin sistemin yetersiz olabilir. Sistemin nedir?

Özellikle hareketli anlarda sistemin işleme gücüne ve internet bağlantısına göre bitrate düşüşleri yaşanabilir, normaldir. O sırada Discord sunucularının durumu ve kaç kişinin aramada ya da yayında olduğu da bir etken.
Daha iyi internet bağlantısı bu sorunları azaltabilir.

Discord'da yayın açınca kasıyor. Geçen bir sunucuda GFN'den r6s yayını açan görmüştüm ve açan kişi Nitro'ya sahipti. Buna rağmen yayın kasıyordu. Neden kasıyor? Kasmaması için neler yapabilirim?
Nitron olmadığı zaman 720p 30 FPS olarak gösterilir çözünürlükler. Nitron olduğu zaman 60 FPS 1080p olarak ama seçmen gerek.

Yayın kalitesi internetle alakalı bir durum. Uploadınız ne kadar yüksekse o kadar kaliteli yayın açarsınız.

Geri
Yukarı