Discord'daki kişi beni hacklediğini söyledi

aaaa.jpg

Sana bir site atar IP adresini tespit edebilir ancak bu seni hacklediği anlamına gelmez.

Selam arkadaşlar, ben Discord'a geziniyordum ve bir tane çocuk bana video attı izledim ve Discord'u yeniden başlattı dedi ki hackledim seni falan dedi o yüzden antivirüs ya da IP koruma gibi programlar varsa verebilir misiniz?

Bir videodan hack olmaz ama bir site üzerinden izlettiyse bilemem ama yalandır uğraşma engelle gitsin.😀

Discord'a bu tarz video atıp Discord uygulamanızı kapatabilir bana da yapmışlardı ama hiçbir sıkıntı yok sadece Discord'um birkaç dakika yüklenme ekranında kalmıştı dediğiniz şeyi bazı Discord sunucularına ve yayıncılarada yapıyorlar eğer dediğiniz gibiyse sorun yok.

Kaspersky güzel. Bir de nasıl oldu kendi kendine mi yoksa link program gibi şeyler ile mi?

Link attı ben malware kullanıyorum belki yalanda olabilir dedimki Valorant şifrem ne dedim cevap vermeden engeledi dediki babanın kredi kartını da hackledim dedi ama babamın kredi kartı yoktu sonra dediki şaka şaka dedi sonra tekrar dedi hackledi dedi anlamadım bir şey

Geri
Yukarı