Discord'daki Phoenix+ botu gerçek mi?

Yer
Ankara - Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Discord üzerinden bir mesaj aldım. Normalde böyle şeylere kanmamam gerektiğini biliyorum fakat doğrulanmış bot olması kafamı karıştırdı. Sonuçta hiçbir ortak sunucuda bulunmamamıza rağmen bana mesaj gönderdi. Bu 14X takviye gerçek mi?

discord.jpg

Boş bir sunucuya davet edip denemekte fayda var. Sanmıyorum fakat denemekten zarar gelmez.

Doğrulanmış rozeti almak için insanlara bot ile bu tarz mesajlar gönderiyor olabilirler diyeceğim fakat zaten bot doğrulanmış. 🧐

Son düzenleme:
Hayır kendisi bir Scam bot, sunucularınıza eklemeyin ve ekletmeyin. En kısa süre içerisinde Discord Yetkilileri Botu ve Bot Kurucularını kapatacaklardır.
Ben de öyle düşünüyordum fakat bu botu herhangi bir sunucuya eklemek herhangi bir zarara uğratabilir mi? En fazla dolandırmak için link falan atar herhalde.

Sunucuya eklediğin an tüm üyelere özelden fotoğrafını gönderdiğiniz mesajı atar. Aynı şekilde 2AD olmayan hesapların çalındığını gözlemledik.

2AD hiç bir işe yaramıyor, karşı taraf tokeni alıp istediğini yapıyor eğer şifreyi biliyorsa 2AD devre dışı bırakılabiliyor. Token varsa 2AD'a takılmadan girebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı