Discord'dan arkadaşlık isteği atarsak veya kabul edersek ne olabilir?

Statik IP kullansan bile yapabileceği maximum DDOS atar sana. Şöylede bir şey var neden bunu yapsın eline ne gececek yani.
savcılığa, karakola giderek şikayetçi olabilirsin.

haricinde hiçbirşey yapamazsın, sadece port açıkları varsa eski sistemlere sızarsın ama 2022 yılındayız bu devirde antika sistem bulmak rtx2080 bulmaktan daha zor.
başka ne yapabilirsin dos saldırısı yapabilirsin onun için sanal makinan ve güçlü interneti olması gerekli.

haricinde hiçbirşey yapamazsın, sadece port açıkları varsa eski sistemlere sızarsın ama 2022 yılındayız bu devirde antika sistem bulmak rtx2080 bulmaktan daha zor.
başka ne yapabilirsin dos saldırısı yapabilirsin onun için sanal makinan ve güçlü interneti olması gerekli.
Savcılığa neden gideyim anlamadım.😁
Hocam adamlar DDOS'u VMlerden yapmıyorlar. Zombilerden yapıyorlar. 1 MB internet bile DDOS yapmaya yeter.
Sonuç olarak burada milletin verdiği cevaplara aşağılayıcı şekilde yaklaşman hiç hoş değil. Burada herkes özgürce fikrini söylüyor. Herkes birbirine saygı duyarsa buralar daha güzel olmaz mı ?

Reis çok bilgin yok bu konularda, konuşmanı tavsiye etmem bu konular hakkında.

Savcılığa neden gideyim anlamadım.😁
Hocam adamlar DDoS'u vmlerden yapmıyorlar. Zombilerden yapıyorlar. 1 MB internet bile DDoS yapmaya yeter.
Sonuç olarak burada milletin verdiği cevaplara aşağılayıcı şekilde yaklaşman hiç hoş değil. Burada herkes özgürce fikrini söylüyor. Herkes birbirine saygı duyarsa buralar daha güzel olmaz mı?

Bahsettiğiniz botnet değil mi?
Ee botnet cihazlarını nerde tutuyorlar sanıyorsunuz?
Ben orada Dos yazmışım siz DDoS diyorsunuz?
Dos saldırılarda internet ne kadar güçlüyse saldırı o kadar etkili olur.
Ben saygılı biri değilim saygı görmedim.

Bahsettiğiniz botnet değil mi?
Ee botnet cihazlarını nerde tutuyorlar sanıyorsunuz?
Ben orada Dos yazmışım siz DDoS diyorsunuz?
Dos saldırılarda internet ne kadar güçlüyse saldırı o kadar etkili olur.
Hocam olayları çok yanlış anlamışsın. Bu şekilde devam edersen saygı göreceğinide düşünmüyorum. En azından burada birbirine yardımı dokunacak insanlara bulaşma.

Şöyle diyeyim. İmkansız gibi bir şey. Fakat adamlar işte üstün hack bilgisine sahiplerse arka planda dönen işlemlerden belki IP çalabilir. Ama bu da %0000.1 gibi bir ihtimal. Fark ettiysen zaten sadece isimler değişiyor. Yazı hep aynı kalıyor.
Üstün hack bilgisi olan adamların çekilişle ne işi var almak isteseler her türlü alırlar zaten. (Ne yapacaklarsa IP' yi).

Saygısızlığını git sana saygı göstermeyene yap.
Burası, başkalarından saygı görmeyenlerin saygısızlık yapacağı bir yer değil.
Saygı görmek istiyorsan saygı göster, en azından dene ilk mesajını doğru düzgün atarak.

Üstün hack bilgisi olan adamların çekilişle ne işi var almak isteseler her türlü alırlar zaten. (ne yapacaklarsa IP' yi).

Saygısızlığını git sana saygı göstermeyene yap.
Burası, başkalarından saygı görmeyenlerin saygısızlık yapacağı bir yer değil.

O da doğru 😄

Hocam olayları çok yanlış anlamışsın. Bu şekilde devam edersen saygı göreceğini de düşünmüyorum. En azından burada birbirine yardımı dokunacak insanlara bulaşma.

Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı