Discord'dan gelen mail

Ardaa41

Hectopat
Discord sisteminden e postama ve direkt mesajlar bölümüne bir mesaj gelmiş. Hesabım kapatılacak mı? Uyarı mı aldım?

unknown (1).png

Uyarı almışsınız. Topluluk kuralları gereği cinsellik, infaz, cinayet gibi video fotoğraf paylaşan sunucular yasak. Eğer bu tarz bir sunucuya bir daha girerseniz ve sunucu şikayetler dolayısıyla incelenirse sunucu ve uyarı alan kullanıcıların tamamının Discord hesabı silinir.

Uyarı almışsınız. Topluluk kuralları gereği cinsellik, infaz, cinayet gibi video fotoğraf paylaşan sunucular yasak. Eğer bu tarz bir sunucuya bir daha girerseniz ve sunucu şikayetler dolayısıyla incelenirse sunucu ve uyarı alan kullanıcıların tamamının Discord hesabı silinir.

Bu uyarı birkaç ay sonra vs. kalkar mı?
Uyarı almışsın sadece, devam edersen cezaya dönüşür ilerleyen zamanlarda.

Ban mı yerim?

Bu uyarı birkaç ay sonra vs. kalkar mı?

Bildiğim kadarıyla hayır. Uyarılar kalıcı oluyor. Bu tarz uyarılar caydırıcıdır yani tekrar yapmayın diye. Ne tarz bir sunucuya girmiştiniz?

Hayır beni arkadaşım davet etmişti sıradan bir sohbet sunucusuydu sonra sanırım siber suçlar işlenen bir sunucu olmuş. Ticket açtım zaten.
Discord tarafından tavsiye edilmeyen sunucularda bulunmaya devam edersen hesabın kalıcı olarak silinebilir.
1652182722115.png

Hayır beni arkadaşım davet etmişti sıradan bir sohbet sunucusuydu sonra sanırım siber suçlar işlenen bir sunucu olmuş. Ticket açtım zaten.

Dikkatli olun. Tavsiyem kendinize sunucu açıp insanları oraya davet etmeniz. En risksiz olanı bu. Arkadaşlarımın davet ettiği sunuculara girerken korkuyorum çünkü her şey var içeride. Şampiyonlar ligi gibi :D

Ticket ile başka bir sonuca ulaşacağınızı sanmıyorum. O zaman sunucudaki herkes arkadaşım davet etmişti sohbet sunucusuydu desin kurtulsun. İş işten geçmiş artık yapacak bir şey yok. Size gelen mesaja uyun gerisi kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı