Discord'dan tehdit edildim

Mümkün. Kütüğümüze kadar internette dolaşıyor. Pandemi döneminde insanlar ücret karşılığı karantinayı kaldırabiliyor veya istenen kişiyi karantinaya aldırabiliyordu. Size fiziksel bir şey yapmasa bile uyanık olmakta fayda var.

Korkutma amaçlı söylemiş bende bir kere CS 1.6 oynarken denk gelmiştim. Bana beni vurma yoksa bilgisayarını hacklerim banka hesaplarını çalarım falan diyor söylemişti boş boş konuşuyorlar.

Arkadaşlar Discord'da konuştuğum rastgele birisi sicilime suç yazabileceğini, ailemi evimden aldırabileceğini söyledi. İsmimi bile söylemediğim birisi böyle bir şeyi gerçekten yapabilir mi? Anlayan birisi varsa rica ediyorum yardımcı olsun.

Sende tehdit et.

Arkadaşa sorsana şafak baskınıyla evine gelebilir miymiş? İnanmayın böyle şeylere.

Arkadaşlar Discord'da konuştuğum rastgele birisi sicilime suç yazabileceğini, ailemi evimden aldırabileceğini söyledi. İsmimi bile söylemediğim birisi böyle bir şeyi gerçekten yapabilir mi? Anlayan birisi varsa rica ediyorum yardımcı olsun.
Dostum kimse öyle bir şey yapamaz tabi gerçekten bir suç işlemediysen.

Arkadaşa sorsana şafak baskınıyla evine gelebilir miymiş? İnanmayın böyle şeylere.

Sordum şafak operasyonu Timini çağrıyorlar. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı