Discord'tan müzik dinlerken ses kötü geliyor

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar ben telefondan Discord açıyorum, müzik dinlemek istiyorum fakat dinleyemiyorum. Müziği başlattığım anda bir yükseliyor, bir ses gidiyor, bir bardağın içine koymuş gibi ses geliyor ama diğer cihazlardan girdiğim zaman hiçbir şey yok. Ayrı ayrı hoparlör kulaklık vs. de denedim. Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Merhaba, arkadaşlar ben telefondan Discord açıyorum, müzik dinlemek istiyorum fakat dinleyemiyorum. Müziği başlattığım anda bir yükseliyor, bir ses gidiyor, bir bardağın içine koymuş gibi ses geliyor ama diğer cihazlardan girdiğim zaman hiçbir şey yok. Ayrı ayrı hoparlör kulaklık vs. de denedim. Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Müzik botu ile alakalı olabilir mi?

Kanalın bit hızıyla ilgili olabilir diyeceğim ama diğer cihazlarla da denedim demişsiniz. Yine de bir bakmakta fayda var.

Bütün müzik botları ile denedim, bütün cihazlardan bütün saatlerde denedim. Şimdi ayrı bir hoparlör bağladım olmayacağını biliyorum zaten önceden demedim ama yine aynı Bit konusu hakkında hiçbir fikrim yok.

Geri
Yukarı