Discovery'nin Ekranı Kırıldı

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Arkadaşlar Discovery cihazımın erkanı kırıldı. Dokunmatik çalışmıyor. Cihazın içinde gizli ve silinmeden servise gitmemesi gereken gizli dosyalar var. Ben telefondaki her şeyi nasıl dokunmatik kullanmadan sıfırlarım?

Edit: Telefonu sıfırladım ancak sorum değişti. Şimdi bu ekran kırılma olayı garanti kapsamında mıdır? Değil ise internet sitesinde 180 lira ekran tamiri yazıyor. Sizce normal bir telefoncuda mı yaptırayım? Yoksa orjinal mi?

@brk35
@Furkan Yenen
@Berkant Ayhan Karabudak

Son düzenleme:
Hocam aklımda yazın body yapmak vardı. Şimdi bodye vereceğim para + Discovery 'yi satıp Zenfone 6 veya L1320 almak var. Sence mantıklı olur mu?

Orjinal taktırmalısın. Telefoncuların yaptığından çok memnun kalana pek rastlamadım. Tabii benim sana önerim Discovery'nin hazır ekranı kırılmışken ondan kurtulmandır. Yeni bir telefon alma şansın varsa bütçe söylersen öneride bulunabilirim.

Abi orjinal yaptırın diyosunuzda orjinali nerdeyse telefon kadar ediyor... Mantıklı düşünün Çakma yaptırsın kullansın.. Durumu el verince sıfır telefon alır

Orjinal taktırmalısın. Telefoncuların yaptığından çok memnun kalana pek rastlamadım. Tabii benim sana önerim Discovery'nin hazır ekranı kırılmışken ondan kurtulmandır. Yeni bir telefon alma şansın varsa bütçe söylersen öneride bulunabilirim.
Bütçem 800 lira civarı olacak. Ağustos sonu alırım herhalde. Aklımda Galaxy E5, Lumia 1320, ZF6 var. Tek beklentim şarjının iyi gitmesi. Çok fazla dizi-film izlediğim için.

Telefon değiştirecekse çok yakın zamanda hiç yaptırmasın. Telefoncu da en az 100 TL isteyecek. 2 gün sonra dokunmatik çalışmadı mı anlamı yok. 80 TL fark olur en fazla. Bunun için de fazlasıyla değer.

Babamla konuşacağım. Body iptal, 2 ay yanında çalışır Discovery'yi o kırık halde telefoncuya verelim diyeceğim. Şuan E5 yakın geliyor bana. Bu arada Berkay telefona Rocoveryden wipe data factory reset attım. Her şey silindi demi? İçindeki İnstagram, tarayıcı geçmişi vs.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı