Dishonored ses dosyalarına nasıl erişim sağlanır?

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta görüldüğü gibidir, fakat Dishonored'in ana dosyalarında ses dosyalarının olduğu yeri bulamadım veya şifrelenmiş, yardım edebilecek var mı bulmama?

Dipnot: Türkçe seslendirme yamasını bizzat ben ve 10 kişi beraber hazırlayacağız, fakat karakterlerin bulunduğu ses dosyalarını bulamadım.

Son düzenleme:
Erişemezsiniz. Oyunların tüm dosyaları artık şifreleniyor. Yama yapan kişilerin ayrıca şifreyi çözecek araçlar(tool olarak da geçer) hazırlaması gereklidir. Örnek vermek gerekecek olursa Call of Duty: Black Ops 2 oyunu toolu olmadığı için 8 sene boyunca çevirisi yayınlanamadı. Belki yama yapımcılarına sorarsanız size toolu verebilir ama bu konularda tecrübeli değilseniz pek işinize yaramayacaktır. Ses dosyalarını açacağının da garantisi yok.

Erişemezsiniz. Oyunların tüm dosyaları artık şifreleniyor. Yama yapan kişilerin ayrıca şifreyi çözecek araçlar(tool olarak da geçer) hazırlaması gereklidir. Örnek vermek gerekecek olursa Call of Duty: Black Ops 2 oyunu toolu olmadığı için 8 sene boyunca çevirisi yayınlanamadı. Belki yama yapımcılarına sorarsanız size toolu verebilir ama bu konularda tecrübeli değilseniz pek işinize yaramayacaktır. Ses dosyalarını açacağının da garantisi yok.

Oyun yapımcısına nasıl ulaşacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı