Dişi muhabbet kuşum çiftleşmek istemiyor

brekay01

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 - i5 9300h - 8GB Ram
2 tane muhabbet kuşum var biri dişi biri erkek yaklaşık 1 yıldır bakıyorum. Ve şu an 6 tane yumurtaları var. Sorum şu: Dişi kuş genelde yuvalıkta ama çıkınca erkek kuş onu rahat bırakmıyor sürekli üstüne çıkmaya çalışıyor mesela kalamar kemiği yerken sürekli yanına gidip ayağını atıyor dişi kuş ise istemiyor gibi görünüyor çok darlanınca yuvalığa giriyor. Bir şey yapmam gerek mi?
1-2 Kez çiftleştiklerini gördüm.

Yumurtaları varken çiftleşeceklerini düşünmüyorum.
16185725901306398657021567685233.gif

2 tane muhabbet kuşum var biri dişi biri erkek yaklaşık 1 yıldır bakıyorum. Ve şu an 6 tane yumurtaları var. Sorum şu: Dişi kuş genelde yuvalıkta ama çıkınca erkek kuş onu rahat bırakmıyor sürekli üstüne çıkmaya çalışıyor mesela kalamar kemiği yerken sürekli yanına gidip ayağını atıyor dişi kuş ise istemiyor gibi görünüyor çok darlanınca yuvalığa giriyor. Bir şey yapmam gerek mi?
1-2 kez çiftleştiklerini gördüm.

Zina kardeşim evlenmeden olur mu?

Hocam ne yapmamızı bekliyorsunuz bilmiyorum ama illa malum şeyi yapsınlar istiyorsanız suyunun içine a*zdırıcı atın(!)

Hocam bir şey yapsınlar istemiyorum sadece rahatsız olmasın istiyorum dişiye yemek bile yedirmiyor neden gereksiz konuşuyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı