Disipline gidilirse ne olur?

Birkaç kişi okuldan kaçtık. Müdür direkt disipline verdi. Daha ilk kez gideceğim için korkuyorum. Nasıl bir yer? Yani ne yaparlar, çok bağırırlar mı?

Böyle bir kavga yaşamıştım. Disiplin vermezler bence ancak yeni kuralları bilemem. Veli şikayette bulunmadı ise disiplin yemezsin. Yine de sen özürünü dile. Gözlerden çıkmaya çalış. Hangi okuldasın söyle de ona göre anlayayım hemşehrim

Arkadaşlar adınıza herhangi bir adli sicil kaydı oluşuturulması için mahkemede ceza almanız gerekmektedir. Okulda çok büyük bir suç işleyip, mahkemelik olmadığınız sürece bir şey olmaz.

Ben sopayla siraya vurdum, sopa kirildi. mudur yrd. basti hemen odasina goturdu, tutanak tuttu sonra bugün de disipline verdi. Annem aranir mi ya da babam? Yarin kurul toplaniyor, ozur dilerim hocam bir daha yapmam cok pismanim diyeceğim. İnşallah kabul ederler. İlk olacak bu. İlk ceza nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sopayla siraya vurdum, sopa kirildi. mudur yrd. basti hemen odasina goturdu, tutanak tuttu sonra bugün de disipline verdi. Annem aranir mi ya da babam? Yarin kurul toplaniyor, ozur dilerim hocam bir daha yapmam cok pismanim diyeceğim. İnşallah kabul ederler. İlk olacak bu. İlk ceza nedir?
Bu nasıl bir yazım yanlışıdır ?

Geri
Yukarı