Disipline gidilirse ne olur?

Arkadaşlar bir hoca benim kopya çektiğimi zannedip kağıdımı falan aldı üzerine de kopya gibi bir şey yazdı sadece kitap masanın altında açık bir şekilde duruyordu üstünde de kot ceketim vardi zaten bir kez bile bakmadim kot ceketim kapatiyordu kitabı ne yapmam gerekiyor? Ne olacak şimdi bir bilgi verir misiniz? Gerçekten hiç bilmiyorum sicilime işler mi ne yapabilirim kurtulmak için?

Arkadaşlar bir hoca benim kopya çektiğimi zannedip kağıdımı falan aldı üzerine de kopya gibi bir şey yazdı sadece kitap masanın altında açık bir şekilde duruyordu üstünde de kot ceketim vardi zaten bir kez bile bakmadim kot ceketim kapatiyordu kitabı ne yapmam gerekiyor? Ne olacak şimdi bir bilgi verir misiniz? Gerçekten hiç bilmiyorum sicilime işler mi ne yapabilirim kurtulmak için?
Öğretmenin insafına kalmış bir durum eğer, yönetmeliği uygular E-Okul'a "K" olarak girerse disiplin kurulu toplanır karar alır.

Çok güzel bir yer tavsiye ederim. Şaka maka, aileni çağrıyorlar ben tuvaletin kapısını kırıp kırdığım demiride camdan aşağıya fırlatmıştım ailemi falan çağırdılar, tavsiyem hocanın karşısında biraz üzgün dur başını eğ "hocam çok pişmanım özür dilerim bir daha yapmam hocam" deyin bizim gül yürekli hocalarımız hemen affeder.

Hangi gül yürek ben anlamıyorum o şeylerden abi :D

Şu siteye küçük insanları sokmayın artık.
Arkadaşlar ben 6. sınıfta biriyle atışmıştım WhatsApp'tan (küfürsüz), karşı taraf da karşılık vermişti hatta dangalak vesaire bayağı saydırmıştı bana. Sonra karşı tarafın ailesi geldi tutanak tutturcaz falan dediler (ben saf gibi söylemedim karşı tarafın da karşılık verdiğini) müdür savunma kağıdı yazdırdı ben o kadar safım o kadar çocuğum ki gittim çizgili defter kağıdına "o ileride hiçbir şey olamaz ama benim notlarım yüksek ben doktor olabilirim" gibi saçma sapan şeyler yazmıştım (o derece çocuğum) sizce bu işlenmiş midir?

çocuk geldi müdür özür felan dilleti diledim
Müdür gelip birbirinize özür dillettiriyorsa disipline gideceğinizi sanmam. Okuduklarıma göre müdür, olayı başından atmaya çalışıyor ya da olayı oldukça hafife alıyor gibi geldi bana.

Oglim yine hortlatmışsınız konuyu, yeni konu sanıp da yazdım.

Bir arkadaşımın yiyeceklerini çaldım birkaç defa sonra suçumu itiraf ettim ağladım pişmanım dedim sonra belletmen öğretmenlere söyledik onların yanında da ağladım pişmanım dedim sonra kızlar müdüre gitmiş müdür de rehberlik servisine bunu bildirmiş rehberlik servisi de beni yanına çağırdı neden yaptın dedi ben her şeyi anlattım pişmanım dedim beyanname yazdım tutanağı imzaladım sonra çıktım haftaya disiplin kuruluna gideceksin dediler sizce disiplin kurulunun karşısında da ağlayıp pişman olduğumu bir daha yapmayacağım desem ne olur bana ne ceza verirler.

Bugün okulda arkadaş ile kavga ettik, çocuğun gözü morardı. Neyse konumuz bu değil beni rehberliğe gönderdiler beyarname yazdım. Ve ne olduğu anlattım, ondan sonra kavga ettiğim çocuk geldi müdür özür felan dilleti diledim. Odadan çıkmadan önce sordum disipline gider miyiz diye oda bilmiyorum dedi. Disipline gidersem ne olur ilk defa gideceğim için biraz meraklıyım ya da ne gibi sonuçları olur. Takdir, teşekür alabilir miyim, sicile felan işliyor mu ?
3 sene olmuş yaklaşık disipline gittinmi ne oldu?

Valla yaklaşık 6 sene önce mezun oldum. Benim zamanım da bırak yaramazlığı, kitap getirmedi diye disipline giden bile olmuştu. Şuan durum nasıl gerçekten bilmiyorum. Ha hocadan hocaya yaramazlık yapıyorduk tabi. Ama yaptırmayan hoca da yaptırmıyordu yani. Doğru disipline. Ya da müdür odasında deri koltuklar da rahatça dayak yerdik :)
Şuan zor disipline gitmek.

Geri
Yukarı