Disk 1mb/sn olduğunda da %100, 15mb/sn olduğunda da %100

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi disk toplam 1mb/sn kullanılıyorkende %100 15mb/sn kullanılırkende %100 neden böyle olduğunu söylerseniz sevinirim bir şey paylaşmam gerekiyor mu bilmiyorum.

asd2.PNG

asd3.PNG

Virüs programın arkada tarama yapıyor. Ya kapat/sil ya da daha hafif birine geç.

Ayrıca HDD kullanıyorsan SSD'ye geçmeye bak.

O program içinde bir konu açacaktım ama konusu açılmışken onu da sorıyım ben neye girersem gireyim hep tarıyor nasıl engelleyebilirim bunu Google'a girerken bile tarıyor bu yüzden açtığım uygulama geç açılıyor.
Virüs programın arkada tarama yapıyor. Ya kapat/sil ya da daha hafif birine geç.

Ayrıca HDD kullanıyorsan SSD'ye geçmeye bak.

Ailemin madii oalrka durumu yok olsa bile almazlar HDD var oda hatalı saat başı mavi ekran veriyor SSD'ye geçme planımız vardı vardı diyorum çünkü dolar yükselince artık oda yok oldu.

Virüs programını kaldır gitsin.

Sanırım işletim sistemi olarak W8/8.1 kullanıyorsun. Daha hafif bir Windows sürümüne geçebilirsin. W8 hem disk yönetimi hem de kullanışlılık açısından vasat bir sistem.

Virüs programını kaldır gitsin.

Sanırım işletim sistemi olarak W8/8.1 kullanıyorsun. Daha hafif bir Windows sürümüne geçebilirsin. W8 hem disk yönetimi hem de kullanışlılık açısından vasat bir sistem.

Kaldıramam çünkü abim beni döver neden benden habersiz bir iş yapıyorsun diye ve abim bayağı ters bir insan
Bilgisayarının özellikleri nedir? Windows 7'ye geçebilirsin duruma göre.

Windows 7'ye geçtim ama abim yazılımcı onun istediği programlar onda çalışmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı