Disk birleştirme nasıl yapılır?

caglarmesci

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, benim disklerimi birleştirmem lazım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yavaştan konuya geçelim.
Ben 'Defrag' adlı bir program indirdim. Buradan birleştirmem gerekmiş. (Windows'un kini demeyin ondan olmuyormuş.) Ama birkaç sorum olacak. Sorularım şunlar:
1- Ben diskleri birleştirirsem benim (D kısmındaki dosyalara ne olacak?
2- Ben bu programı nasıl kullanacağım? Arşatırdım ama sürümler eski videolardaki.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Defrag işleminin amacı bölünmüş dosyaları bir araya getiriyor.Bir bilgi hdd'ye yazılırken küçük parçalar halinde ve rastgele yazılıyor.Bu program da o küçük bilgileri bir araya getiriyor.Siz onu windows üzerinden açmaya çalıştığınızda daha hızlı bir şekilde açılıyor.Kısacasi sizin yapmak istediğiniz şeyle ,indirdiğiniz programın bir ilgisi yok. @Siyah Martı nın dediği program ile işlem yapmalısınız.

Ben 2 kere birleştirdim diskleri tek C bölümü vardı ama yine olmadı.

Bak sorunum bu: (başka yerde vardı direk kopyalayıp yapıştıracağım)
Öncelikle merhaba. Ben mavi ekran hatası alıyorum ama soruna cevap bulamadım. Bu arada Windows 7 Ultimate 64 Bit sistemim.

Örnek vereyim: GTA 5 launchera tıkladım 10 saniye bekledim ve mavi ekran hatası ardından PC reset attı.

İnternetten araştırdım bilgisayarımdan reset atma tiki falan o işlemedi. Burada bir bilgisayarcı var diskleri birleştir onlarda sorun vardır dedi.

Bu arada durduk yere almadım hiç ama çok yük bindirdim bir keresinde o zaman aldım onun dışında uygulama açarken sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakkal gene saçmaca konuşuyor, ilk olarak korsan oyunlara destek yok. Oyununuz muhtemelen korsan. Windows 10 kurun ve mavi ekran alırsanız minidump dosyalarınızla yeni bir konu oluşturun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı