Disk birleştirme, temel diskten dinamik diske uyarısı

Bluedad

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim dizüstü bilgisayarda, eskiden üzerinde Windows 10 kurulu olan eski bir HDD mevcut. SSD aldıktan sonra HDD'yi hiç silmemiştim ve HDD D: Ve F: Olmak üzere iki bölümden oluşuyordu. Ben D birimini disk yönetiminden sildim. Şimdi resimde görüldüğü üzere 117, 09 GB alanı F'ye aktarmak istiyorum. Yani HDD'nin tek bir bölüm haline gelmesini istiyorum.

Daha sonra F: Üzerine gelip birimi genişlet dedim ve son aşamaya geldiğimde bir uyarı ile karşılaştım. Bu uyarıyı muhtemelen içinde Windows tarafından ayrılmış sistem bölümlerinden dolayı veriyor. Ama emin olamadım size de danışmak istedim. İşleme devam ettiğim takdirde şu anki Windows'uma bir şey olur mu? Yani SSD'deki belgelerim ve işletim sistemim bundan olumsuz etkilenir mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Not: Disk 0 SSD, disk 1 ise 500 GB HDD.

technop.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD ile alakalı hiçbir durum söz konusu değil hangi diski seçiyorsanız onunla ilgili işlemdir o ve birimi genişlet yerine 117 olan birimi sil deyin daha sonra diğer çok olana gelip birimi genişlet deyin, böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı