Disk birleştirme yaptıktan sonra PC açılmıyor

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Selam. Resimde gördüğünüz disk birleştirmeye bastığımda bilgisayarım açılmıyor. FPS artırdığını duydum 3 kez denedim her denediğimde PC açılırken yukarıda bir çizgi çıkıyor, gerisi siyah ekran. Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_1.png

Sebebini bilmiyorum ama bu disk birleştirme olayı eskide kaldı. Artık disk birleştirmeye yeni dosya sistemlerinden dolayı gerek yok. Ayrıca da FPS arttırmaz.

Selam. Resimde gördüğünüz disk birleştirmeye bastığımda bilgisayarım açılmıyor. FPS artırdığını duydum 3 kez denedim her denediğimde PC açılırken yukarıda bir çizgi çıkıyor, gerisi siyah ekran. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 919250

Diskinde bir sorun olabilir.
Disk sağlığını kontrol etmenizi öneririm, arızalı olabilir.

Eki Görüntüle 919250
Windows 7 sanırım, F7 ya da F8 olması gerek tam hatırlamıyorum ikisinden biriyle bilgisayar açılırken bios tuşları kısmında menüye girerek sistem geri yükleme yaparsanız düzelir.

Windows 7 sanırım, F7 ya da F8 olması gerek tam hatırlamıyorum ikisinden biriyle bilgisayar açılırken bios tuşları kısmında menüye girerek sistem geri yükleme yaparsanız düzelir.
Format atınca düzeliyor Ondan yana sorun yok ama HDD diskim var Arıza olması imkansız gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı