Disk Kullanımı %100 sorunu

memogoren

Hectopat
En iyi cevaplar
0
İyi akşamlar technopat ailesi. Laptopumda saç baş yolduran bir sorunla karşı karşıyayım. Laptop Mortal Kombat oynarken birden kasmaya başlayınca şüphelendim, görev yöneticisine girdim. Bir de baktım ki disk kullanımı %100 olmuş. İnternette araştırdım ama pek bir sonuç alamadım. Bu illet yüzünden bilgisayarımdan tam randıman alamıyorum ve sürekli kasıyor. Ayrıca Avira Antivirüs ü de kaldıramıyorum denetim masasından. Windows 8 kullanıyorum, belirteyim.

Dark Knighht

Hectopat
En iyi cevaplar
0
3. Parti bir yazılım ile kaldırabilirsiniz Avira'yı. Veya internetten "Avira Remove Tool" diye aratırsanızda bulabilirsiniz, ben Eset'i bu şekilde kaldırmıştım.

Ozan Demir

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Safranbolu
Konuyu açan bendim. Hocam hdd tune yükleyerek bad sector taraması yapınız. Ayrıca healt kısmının da fotoğrafını buraya koyun ayrıca adware ile sistemi bir taratın aynı şekilde hijakhthis ile de tarama yapın. Hijackthis kullanımı google dan bulabilirsiniz iyi akşamlar.

KS
memogoren

memogoren

Hectopat
En iyi cevaplar
0

Araştırdığıma göre birçok kişide varmış bu hata. Pek de önemsenmiyor. Ben de sorunun buradan geldiğini sanmıyorum.

Mert38

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ramdisk plus indir. 300 mblik RamDisk oluştur. Düzelecektir.

Ozan Demir

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Safranbolu
Hocam update service bakarmısınız güncelleme kuruyor galiba ilk sırada diski o yoruyor.

Yeni konular

Yukarı