Disk silinirken hata veriyor

flickzy

Decapat
Daha fazla  
İnternetten bir oyun indirdim ancak oyun setupu disk halinde geldi ve oyunu kurduktan sonra setupu silecektim ancak böyle bir hata alıyorum. Sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• 1655856975247.png
    1655856975247.png
    20 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Technopat Sosyal Kurallarını okumanızı ve korsan içeriklere teknik destek verilmediğini belirtmeliyim. 19. Kuraldaki gibi istisna kullanarak tek seferlik çözümü paylaşıyorum fakat bir sonraki bu gibi konulara destek verilemeyecektir.

Çözüm: Windows Tuşu ve R tuşlarına basıp explorer.exe yazıp enterlayın. Orada NBA2k15 disk olarak eklidir. Sağ tıklayıp bu diski çıkara tıklayın. Sonrasında esimdeki doyasınızı tekrar silmeyi deneyin yüksek ihtimal silinecektir.
Eğer halen silinmiyorsa bilgisayarı yeniden başlatıp silmeyi deneyin.

Öncelikle Technopat Sosyal Kurallarını okumanızı ve korsan içeriklere teknik destek verilmediğini belirtmeliyim. 19. Kuraldaki gibi istisna kullanarak tek seferlik çözümü paylaşıyorum fakat bir sonraki bu gibi konulara destek verilemeyecektir.

Çözüm: Windows Tuşu ve R tuşlarına basıp explorer.exe yazıp enterlayın. Orada NBA2K15 disk olarak eklidir. Sağ tıklayıp bu diski çıkara tıklayın. Sonrasında esimdeki doyasınızı tekrar silmeyi deneyin yüksek ihtimal silinecektir.
Eğer halen silinmiyorsa bilgisayarı yeniden başlatıp silmeyi deneyin.

Burada korsan ile alakalı bir şey yok. Adamın bize sorduğu şey "bu nasıl silinir?" sorusu.

Geri
Yukarı