Disk yönetimi açılmıyor

dgknnnnnn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, SSD kuracağım fakat disk yönetimine tıkladığımda aşağıdaki fotoğraftaki hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Adtttttttttttsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, SSD kuracağım fakat disk yönetimine tıkladığımda aşağıdaki fotoğraftaki hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 806146
Merhaba,
Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi, daha fazla bilgi için yöneticiye başvurun hatası konusunda size yardımcı olmaya çalışacağım.

Programı yönetici olarak çalıştırmayı denemediyseniz, sizden ricam programı yönetici olarak çalıştırmanız ve durumu kontrol etmenizdir. Programı yönetici olarak çalıştırmanız için, programa sağ tık yapınız ve yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayınız.

Sorun devam ederse aşağıdaki soruları yanıtlayarak geri dönüş yapmanızı rica ederim.

Sorunun ekran görüntüsünü iletmenizi rica ederim.

Windows'un hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Arama çubuğuna winver yazarak bulabilirsiniz. Ekran görüntüsünü iletmeden önce lütfen kişisel bilgilerinizi gizleyiniz.

Bu sorun ile ne kadar süredir karşılaşıyorsunuz?

Sorun oluşmadan önce bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmış mıydınız?

Üçüncü parti antivirus programı kullanıyor musunuz?

Duruma göre cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba,
Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi, daha fazla bilgi için yöneticiye başvurun hatası konusunda size yardımcı olmaya çalışacağım.

Programı yönetici olarak çalıştırmayı denemediyseniz, sizden ricam programı yönetici olarak çalıştırmanız ve durumu kontrol etmenizdir. Programı yönetici olarak çalıştırmanız için, programa sağ tık yapınız ve yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayınız.

Sorun devam ederse aşağıdaki soruları yanıtlayarak geri dönüş yapmanızı rica ederim.

Sorunun ekran görüntüsünü iletmenizi rica ederim.

Windows'un hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Arama çubuğuna winver yazarak bulabilirsiniz. Ekran görüntüsünü iletmeden önce lütfen kişisel bilgilerinizi gizleyiniz.

Bu sorun ile ne kadar süredir karşılaşıyorsunuz?

Sorun oluşmadan önce bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmış mıydınız?

Üçüncü parti antivirus programı kullanıyor musunuz?

Duruma göre cevaplarınızı bekliyorum.
Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Sağ tıklama yapamıyorum çünkü windows simgesine sağ tıklayarak oradan girmeye çalışıyorum. Ekran görüntüsü yukarıda bulunuyor. Windows 10 Pro kullanıyorum. Disk yönetimini ilk kez açmaya çalıştım çünkü SSD kuracağım ilk kez. Herhangi bir değişiklik olarak windows güncelleştirmesi attım en son. Antivirüs programım yok kullanmıyorum.
Lütfen yardım edin saatlerdir uğraşıyorum halen çözemedim sorunu.

Son düzenleme:
Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Sağ tıklama yapamıyorum çünkü Windows simgesine sağ tıklayarak oradan girmeye çalışıyorum. Ekran görüntüsü yukarıda bulunuyor. Windows 10 Pro kullanıyorum. Disk yönetimini ilk kez açmaya çalıştım çünkü SSD kuracağım ilk kez. Herhangi bir değişiklik olarak Windows güncelleştirmesi attım en son. Antivirüs programım yok kullanmıyorum.

Öncelikle Windows arama kısmına gelin, ardından "diskmgmt.msc" yazın çıkan uygulamaya sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" kısmına tıklayın ardından gelen pencerede "evet" kısmına tıklayın disk yönetimi açılacaktır.

Geri
Yukarı