"Diski kullanabilmek için önce biçimlendirmeniz gerekli" hatası

Lady Maria

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, daha 2 gün önce çalışan flashım bir anda bu hatayı vermeye başladı. Flashın içinde önemli bilgilerim var nasıl kurtarabilirim?

Dosya Ekleri

• Aasdasdsadsız.png
    Aasdasdsadsız.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 146
  • Adsasdasız.png
    Adsasdasız.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 142
  • Adsıasdsadsaz.png
    Adsıasdsadsaz.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 176
Merhaba arkadaşlar, daha 2 gün önce çalışan flashım bir anda bu hatayı vermeye başladı. Flashın içinde önemli bilgilerim var nasıl kurtarabilirim?
Dosya sistemi RAW olmuş olmalı. Maalesef sık görülen bir durum ve can sıkıcı. İçindeki dosyaları almak önceliğiniz diye tahmin ediyorum, veri kurtarma programları gerekebilir.

Hızlı biçimlendirme yapın ve:
  • Recuva uygulamasını bilgisayarınıza kurup açtıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi çıkacak sayfada Next'e tıklıyoruz.

Next butonuna basın.

• Next'e bastıktan sonraki sayfada all files seçeneğini seçin ve Next'e basın.
  • karşımıza çıkan sayfadan in a spesific location seçeneğini seçin ve browse kısmından belleğinizi seçin.
  • enable Deep scan'ı seçin ve start butonuna basın.

bu yöntem ile verileriniz biçimlendirme sonrasında kurtarılmış olacaktır.

@Lady Maria

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    18,1 KB · Görüntüleme: 2.523
  • 1.PNG
    1.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 102
  • 1.PNG
    1.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 105
Dosya sistemi RAW olmuş olmalı. Maalesef sık görülen bir durum ve can sıkıcı. İçindeki dosyaları almak önceliğiniz diye tahmin ediyorum, veri kurtarma programları gerekebilir.
Bir sürü program denedim ama yine de belgeleri kurtaramadım.
Hızlı biçimlendirme yapın ve:
  • Recuva uygulamasını bilgisayarınıza kurup açtıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi çıkacak sayfada Next'e tıklıyoruz.

Next butonuna basın.

• Next'e bastıktan sonraki sayfada all files seçeneğini seçin ve Next'e basın.
  • karşımıza çıkan sayfadan in a spesific location seçeneğini seçin ve browse kısmından belleğinizi seçin.
  • enable Deep scan'ı seçin ve start butonuna basın.

bu yöntem ile verileriniz biçimlendirme sonrasında kurtarılmış olacaktır.

@Lady Maria
Bu programla kurtarmayı denedim maalesef işe yaramadı.

Geri
Yukarı