Dışkıyı siyah yapan dondurma

Eki Görüntüle 678364

Su uste gormekte oldugunuz dondurmayi arkadaslar ile almistik. Yerken zaten boya gibi bir şey oldugu belliydi. Mide bulanti uyarısı; dondurmayi dun yedik, bugun diskim bildiginiz simsiyah cikti. İlk once benden kaynaklandigini dusundum internet uzerinden arastirma yaptim. Mide kanamasi, bagirsak sorunlari gibi bir şeyler diyordu korktum. Sonra aynı sekil arkadaslariminki de olunca dondurmadan oldugunu anladık. Tavsiyem almamaniz yonunde dondurmayı.

E sen zaten Google açıp karnım ağrıyor dersen de mide kanaması geçirdiğini veya kanser riskin olduğunu söyleyecekler. Geçmiş olsun uyarın içinde teşekkürler dışkım siyah deyince dondurma külahının üstünde ki gibi olduğu gözümde canlandı bu biraz rahatsız ediciydi.

Eki Görüntüle 678364

Su uste gormekte oldugunuz dondurmayi arkadaslar ile almistik. Yerken zaten boya gibi bir şey oldugu belliydi. Mide bulanti uyarısı; dondurmayi dun yedik, bugun diskim bildiginiz simsiyah cikti. İlk once benden kaynaklandigini dusundum internet uzerinden arastirma yaptim. Mide kanamasi, bagirsak sorunlari gibi bir şeyler diyordu korktum. Sonra aynı sekil arkadaslariminki de olunca dondurmadan oldugunu anladık. Tavsiyem almamaniz yonunde dondurmayı.

Geçmiş olsun.

Sarı-Laciverti var mı bunun?
images (1).jpegindir.jpegimages (2).jpeg

Bunlar var. 1 ve 2. olani yedim ama bilmiyorum oluyor mu, olmuyor mu. Her seferinde kontrol edemiyorum sonucta.

Midesi bulanan arkadaslar kusura bakmasin. Uyari niyetin de konu. Meraktan da olsa almayin.

Geri
Yukarı