Diskpart ile USB Bellek Kurtarma

Bunlarla uğraşmanıza hiç gerek yok. Eğer format USB si yapacaksanız CMD komutlarıyla yapın hata alma ihtimaliniz yok. Rufus bazen sapıtabiliyor. USB belleği kurtmarmak da 1 dakikalık iş. Atayım bari başka insanalr faydalanır. Gerçi çoğu yerde bunu önerdim ama görmeyen de vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlarla uğraşmanıza hiç gerek yok. Eğer format USB si yapacaksanız CMD komutlarıyla yapın hata alma ihtimaliniz yok. Rufus bazen sapıtabiliyor. USB belleği kurtmarmak da 1 dakikalık iş. Atayım bari başka insanalr faydalanır. Gerçi çoğu yerde bunu önerdim ama görmeyen de vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam olarak detaylı bilgim yok. HDD'yi görmüyor bilgisayar. Bozuk olmasından şüpheleniyorum ben. Denemek için R-Studio programını kurdum onda da görünmüyor.
Açtığım konu linkte:

O başka bir problem. BIOS Storage configuration kısmından Sata/IDE değiştireceksin slotlar ona göre ayarlanıyor. HDD Sata ise oradaki ayarı slotları Sata olarak ayarlayacaksın. Yine gözükmüyorsa HDD kutu ile denersin hala gözükmüyorsa disk problemlidir yapabileceğiniz bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı