Disksiz laptop satmak

Zowie1

Kilopat
Daha fazla  
Arızalanan laptopumu parçacı biri satın almak istiyor fakat diski satmıyorum. Herhangi bir bilgi kalma durumu olur mu? Şifrelerim tarayıcı hesaplarım Steam hesabım bu tarz bilgilerim kredi kartı şifrelerim mevcut. Diski alırsam içinden başka bir şekilde bir yerde bilgilerim kalma ihtimali var mıdır?

Arızalanan laptopumu parçacı biri satın almak istiyor fakat diski satmıyorum. Herhangi bir bilgi kalma durumu olur mu? Şifrelerim tarayıcı hesaplarım Steam hesabım bu tarz bilgilerim kredi kartı şifrelerim mevcut. Diski alırsam içinden başka bir şekilde bir yerde bilgilerim kalma ihtimali var mıdır?

Hocam imkanı yok :D

Low Level format atın.

Aman tanrım hemen davacı olmalıyım(!) 😂😂😂

Hocamız fbı verileri saklıyor galiba bana öyle geldi.
Hocam bu kadar paranoyak olmayın :D.

Paronaya değil aslında herkes kendini sağlama almak ister. Sonuçta daha sonradan ne olucağı bilinmez 😂
Hocam galiba adam kullanacak HDD'yi.

Evet diskim yeni aslında kullanma ihtimalim yüksek yeni sistemimde Steam yedeklerimi orada tutabilirim.

Geri
Yukarı