Diskte alan olduğu halde "Yetersiz disk alanı" hatası

Mona Moon

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Pavilion Gaming DK-15 & Excalibur G770
Merhaba arkadaşlar. 128 GB alana sahip telefonuma tamamıyla doğru bir şekilde atmış olduğum GTA V oyununu, yine 102.4 GB boş alana sahip olan Windows 10 bilgisayarıma göndermeye çalışırken işlemin yarısında ( Yetersiz disk alanı ) hatasını alıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. 128 GB alana sahip telefonuma tamamıyla doğru bir şekilde atmış olduğum GTA V oyununu, yine 102.4 GB boş alana sahip olan Windows 10 bilgisayarıma göndermeye çalışırken işlemin yarısında ( Yetersiz disk alanı ) hatasını alıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Disk biçimlendirme türü fat32 ise yapar. NFTS'ye çevir.

Hafızanın tamamını neden doldurmaya çalışıyorsun.
Yemek yerken vücudunda nefes alacak yer bırakmadan mı yiyorsun?

Sadece performans testi yapmak istiyorum. Afedersiniz, bilgisayar alanım sizi ilgilendirmez. Sadece test sonucunu görüp, kaydadeğer bir şekilde yorumlamak istiyorum. Yardımcı olursan sevinirim.
Disk biçimlendirme türü FAT32 ise yapar. NFTS'ye çevir.

Bunun için tekrar diski sıfırlamam gerekecektir, diskte önemli dosyalarım var ve şu anda bir harici diske sahip değilim.

Geri
Yukarı