Diskteki 50GB'lık bölüm C bölümü ile nasıl birleştirilir?

Zeunix

Decapat
Daha fazla  
Kendi kendine hard disk'de 50GB'lik disk açtı. Sonra o Gigabyte'lar normal C diskine geçmesi için sağ tık yapıp "çıkar" dedim. C diskine sadece ama sadece 200 MB geçti.
Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atarken bilgisayara onu soruyor oradan ayarlamak daha kolay hiç Windows içinden bilmiyorum ama format atmayı düşünüyorsan öneririm.

Kendi kendine hard disk'de 50GB'lik disk açtı. Sonra o Gigabyte'lar normal C diskine geçmesi için sağ tık yapıp "çıkar" dedim. C diskine sadece ama sadece 200 MB geçti.
Bunu nasıl düzeltebilirim?
Minitool partition wizard ile diski birleştirebilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğim şey diske nasıl sağ tıklayıp çıkar dediniz? İndirdiğiniz herhangi bir iso dosyasını acaba disk ile karıştırmış olabilir misiniz? Windows ile açınca disk olarak görünüyor çünkü.

Format atarken bilgisayara onu soruyor oradan ayarlamak daha kolay hiç Windows içinden bilmiyorum ama format atmayı düşünüyorsan öneririm.
2 Hafta önce attım şuan atmak son tercihim olur.

Disk Yönetimi'ne girip görsel paylaşır mısınız?
Eki Görüntüle 1490234

Formata gerek yok.
Boş alan varsa birleştirilir.
Boş alan varsa birleştirir derken anlamadım hocam?

Dosya Ekleri

• 1660846162578.png
    1660846162578.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 21
MiniTool Wizard ile yapabilirsin lakin Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ayarlara dikkat ederek yaparsan iyi olur, ama pek tavsiye edilen bir yöntem değildir. Format esnasında ayarlamak daha sağlıklı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı