Diskten diske oyun aktarmak

ı love you

Hectopat
Bem harici diske GTA 5 yükledim. SSD'de de FIFA 18 ve The Hunter Call Of the Wild var. Bunlar 60 GB'ye yakın alan kaplıyor. SSD'de 55 GB alan var. Şimdi asıl konuya geliyorum. Harici diske A diski SSD'ye B diyeceğim. B diskindeki o oyunlar zaten benim A diskimde var. Yedek olsun diye attım. Yani bende o oyunlardan 2 tane var. SSD'deki kopyalarını ise yok etmem lazım alan açılması için. Ama bu oyunları bayağı bir zamandır oynamıyorum. O iki oyunu tekrardan A diskine nasıl atarım? Bu birinci sorum. İkincisi ise şu. GTA 5 90 GB. Eğer o oyunları A diskine atarsam 120 GB alanım kalıyor. 120-90=30 eder. 30 GB SSD'nin performansına etki eder mi? Yani boş alan ne kadar olmalı?

İlk soruyu tam anlamadım ama en azından bir %25'inin boş bırakılması önerilir SSD'lerin. İlk soruya dönecek olursam, o oyunlardan zaten iki tane varsa neden direkt SSD'deki kopyalarını silmiyorsunuz?

İlk soruyu tam anlamadım ama en azından bir %25'inin boş bırakılması önerilir SSD'lerin. İlk soruya dönecek olursam, o oyunlardan zaten iki tane varsa neden direkt SSD'deki kopyalarını silmiyorsunuz?
Eğer onu silersem kopyasıda silinir mi diye korkuyorum.
Ve oyunu diyelim aktardım SSD'ye. Nasıl oyunu başlatacağım? C'deki Program Files'amı yoksa Program Dosyaları (x86)'ya mı atacağım?
Öne çıkar yok kusura bakmayın.
Öne çıkar yok kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı