Disney + almaya değer mi?

Platformlara para vermektense IPTV satın alıp bütün hepsini bir arada çok uyguna getirebilirsiniz. Tek seferde bütün platformlara ve kanallara para vermeyi daha f/p olarak görüyorum.

Ben şu an kullanıyorum ve bence değer. Tek sorun az içerik olması ama o da zamanla düzelir. Sizin fikriniz ne?
Marvel filmlerini izlemediysen ve merakın varsa iyi bir tercih olur. Ayrıca animasyonları da fena değil. En güzel özelliklerinden birisi ise Ortak izleme. Ben aldım pişman değilim.

O nasıl bir şey ilk kez duydum.
IPTV, internetinizin ve içerisinde iptv oynatıcısı çalıştırabilecek bütün cihazlarda size sunulan yayın ve içerikleri ayağınıza gerekecek bir teknolojidir diyebiliriz.

İsterseniz mobilden, isterseniz PC'nizden isterseniz de TV'nizden dilediğiniz zaman bütün içeriklere tek bir yerden 7/24 ulaşmanızı sağlar. Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. :)

IPTV, internetinizin ve içerisinde IPTV oynatıcısı çalıştırabilecek bütün cihazlarda size sunulan yayın ve içerikleri ayağınıza gerekecek bir teknolojidir diyebiliriz.

İsterseniz mobilden, isterseniz PC'nizden isterseniz de TV'nizden dilediğiniz zaman bütün içeriklere tek bir yerden 7/24 ulaşmanızı sağlar. Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. :)

Bu fiziksel bir alet mi? Fiyatı ne kadar?

@443652 Korsan içeriğe teşvik etmek Technopat Sosyal'de yasak. Dediğiniz şey korsana giriyor. Sizinle daha önceden başka bir konuda daha tartışmıştım. Bu nedenle son kez anlatacağım.

Disney+'taki içeriklerin çekimi, yayınlanması, reklamı için milyon dolarlar harcanıyor. Aktör tutuluyor, çekim yapılıyor, bilgisayarda bazı efektler ekleniyor. Aktörlerin ve çalışanların kendi hayatları da var. Elektriği, suyu, yemeği, ev masrafları falan derken büyük bir maliyet oluşuyor. Siz sırf hepsi internetten virüssüz izleniyor diye korsan izleyerek bütün bu insanların emeğini gasp etmiş oluyorsunuz. Bunun hesabını da ölünce vermek zorunda kalacaksınız. Ayrıca aylık 35 TL'lik ücreti çokça eleştirmişsiniz. Ayda 10 TL'den fazla vermem demişsiniz. 10 TL artık para mı Allah aşkına? Marketten sadece cips ve kola alsam 20 TL'ye yakın para vermem gerekiyor. Mahallemizdeki kafede de bir patso ve bir kola 35 TL. Yani Disney+'ın aylık ücreti kadar. En kötü bir veya birkaç gün daha az yiyip Disney+'ın parasını çıkartabilirsiniz. Siz ise yok ekonomi çok kötü yok hepsi internette virüssüz var yok ayda 35 TL çok fazla diyerek korsan kullanıyorsunuz. Gerçekten sizin gibileri anlayamıyorum. Tabii hırsızlık göz önünde olmayınca korsanı meşru zannediyorsunuz. Sizin gibi insanlar ekonomi çok iyi olsa ve iyi maaş alsalar bile bahane üretip korsan kullanan tiplerdir.
Ayrıca Amazon Prime'ın ayda 8 TL olduğunu söyleyecekseniz de ek yapayım; Amazon sadece Prime'dan kazanmıyor. Ana kazancı ürün satışlarından geliyor. Bu nedenle Prime'ı ayda 8 TL'ye verebiliyor. Ayrıca Prime Video'da çok az içerik var. Disney+'ta ise çok daha zengin bir arşiv mevcut. 35 TL aylık ücreti eleştirirken bunu da göz önünde bulundurun.

Konuya gelecek olursak, bence Disney+ almaya değer. Birçok güzel içerik var. Star Wars içerikleri, Marvel içerikleri, National Geographic belgeselleri, Pixar içerikleri, Disney içerikleri ve daha birçok içerik mevcut. Ayrıca aylık ücreti de gayet makul, 35 TL. Mahallemizdeki kafede bir patso ve bir kola 35 TL olmuş. Yani Disney+'ın aylık ücreti kadar. Ayrıca Disney+'taki yeni içerikleri korsan izlemek pek mümkün değil. Çünkü korsan yayınlayan siteleri Disney çatır çatır kapatıyor. Mesela Obi-Wan Kenobi dizisini korsan yayınlayan siteler şu anda Disney tarafından çatır çatır kapatılıyor. Bu nedenle Disney+ tavsiye ederim. :)

@443652 korsan içeriğe teşvik etmek Technopat Sosyal'de yasak. Dediğiniz şey korsana giriyor. Sizinle daha önceden başka bir konuda daha tartışmıştım. Bu nedenle son kez anlatacağım.

Disney+'taki içeriklerin çekimi, yayınlanması, reklamı için milyon dolarlar harcanıyor. Aktör tutuluyor, çekim yapılıyor, bilgisayarda bazı efektler ekleniyor. Aktörlerin ve çalışanların kendi hayatları da var. Elektriği, suyu, yemeği, ev masrafları falan derken büyük bir maliyet oluşuyor. Siz sırf hepsi internetten virüssüz izleniyor diye korsan izleyerek bütün bu insanların emeğini gasp etmiş oluyorsunuz. Bunun hesabını da ölünce vermek zorunda kalacaksınız. Ayrıca aylık 35 TL'lik ücreti çokça eleştirmişsiniz. Ayda 10 TL'den fazla vermem demişsiniz. 10 TL artık para mı Allah aşkına? Marketten sadece cips ve kola alsam 20 TL'ye yakın para vermem gerekiyor. Mahallemizdeki kafede de bir patso ve bir kola 35 TL. Yani Disney+'ın aylık ücreti kadar. En kötü bir veya birkaç gün daha az yiyip Disney+'ın parasını çıkartabilirsiniz. Siz ise yok ekonomi çok kötü yok hepsi internette virüssüz var yok ayda 35 TL çok fazla diyerek korsan kullanıyorsunuz. Gerçekten sizin gibileri anlayamıyorum. Tabii hırsızlık göz önünde olmayınca korsanı meşru zannediyorsunuz. Sizin gibi insanlar ekonomi çok iyi olsa ve iyi maaş alsalar bile bahane üretip korsan kullanan tiplerdir.
Ayrıca Amazon Prime'ın ayda 8 TL olduğunu söyleyecekseniz de ek yapayım; Amazon sadece Prime'dan kazanmıyor. Ana kazancı ürün satışlarından geliyor. Bu nedenle Prime'ı ayda 8 TL'ye verebiliyor. Ayrıca Prime Video'da çok az içerik var. Disney+'ta ise çok daha zengin bir arşiv mevcut. 35 TL aylık ücreti eleştirirken bunu da göz önünde bulundurun.

Konuya gelecek olursak, bence Disney+ almaya değer. Birçok güzel içerik var. Star Wars içerikleri, Marvel içerikleri, national geographic belgeselleri, pixar içerikleri, Disney içerikleri ve daha birçok içerik mevcut. Ayrıca aylık ücreti de gayet makul, 35 TL. Mahallemizdeki kafede bir patso ve bir kola 35 TL olmuş. Yani Disney+'ın aylık ücreti kadar. Ayrıca Disney+'taki yeni içerikleri korsan izlemek pek mümkün değil. Çünkü korsan yayınlayan siteleri Disney çatır çatır kapatıyor. Mesela obi-WAN kenobi dizisini korsan yayınlayan siteler şu anda Disney tarafından çatır çatır kapatılıyor. Bu nedenle Disney+ tavsiye ederim. :)

Paran yoksa korsan kullanıyorsan hiçbir şey söylemezsin. Köşene çekilir izlersin adam gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı