Disney+'da hangi dizileri beğendiniz?

izmirkartali

Megapat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Henüz içeriğe tam hakim değiliz, yavaş yavaş keşfediyoruz ama artık birçok kişide beğeni alanları ortaya çıkmıştır.

Ben en çok Dopesick dizisini beğendim. Fazla detay vermeden ilaç sanayisi işleyişi hakkında çok iyi iş çıkaran bir dizi diyeyim.
Yerli dizi olarak "Kaçış" da epey iş yapacak gibi.
Obi-WAN kenobi de mini dizi olarak su gibi geçti gitti. Star Wars belleğimizdeki bir boşluğu bir nebze doldurdu.
Mandalorian serisini daha önce izlediğim için Disney+'la o dizinin heyecanını yaşamadım tabi ki ama o da Star Wars belleğimizde bir boşluğu dolduruyor.
İlerleyen zamanlarda daha heyecanlı, daha kaliteli içerikler gelecektir. Bakalım ne sürprizlerle karşılaşacağız?

Son düzenleme:
Güncel takip için sadece mrs. Marvel kaldı o da çok kötü ve çocuksu ama geriye dönük X-men animasyon serisinden tut efsane Spider-Man serisi olsun IMAX Marvel filmlere kadar aslında Netflix'ten daha iyi içerikleri var gibi duruyor. Ben çıktım Disney geldiğinde çok kötü içerikler geliyordu. Lost var mesela şöyle ailecek oturup tekrar izlemek için çok iyi olur.

Henüz içeriğe tam hakim değiliz, yavaş yavaş keşfediyoruz ama artık birçok kişide beğeni alanları ortaya çıkmıştır.

Ben en çok dopesick dizisini beğendim. Fazla detay vermeden ilaç sanayisi işleyişi hakkında çok iyi iş çıkaran bir dizi diyeyim.
Yerli dizi olarak kaçış da epey iş yapacak gibi.
Obi-WAN kenobi de mini dizi olarak su gibi geçti gitti. Star Wars belleğimizdeki bir boşluğu bir nebze doldurdu.
Mandalorian serisini daha önce izlediğim için Disney+'la o dizinin heyecanını yaşamadim tabii ki ama o da Star Wars belleğimizde bir boşluğu dolduruyor.
İlerleyen zamanlarda daha heyecanlı, daha kaliteli içerikler gelecektir. Bakalım ne sürprizlerle karşılaşacağız?
Obiwan için almıştım onun dışında izleyebilecek bir şey pek bulamadım. Nostalji olsun diye aslan kral falan izledim. Obiwan'ı bile beğenmedim pek yasıtamamışlar. Binlerce droidin arasına dalıp düşman generaline selam veren adamı eylem almaktan korkan bir karaktere dönüştürmüşler.

Ben en çok dopesick dizisini beğendim. Fazla detay vermeden ilaç sanayisi işleyişi hakkında çok iyi iş çıkaran bir dizi diyeyim.
Mandalorian serisini daha önce izlediğim için Disney+'la o dizinin heyecanını yaşamadim tabii ki ama o da Star Wars belleğimizde bir boşluğu dolduruyor.

İce age serisi çok güzeldi, onun dışında Marvel Filmlerin'den avenger: End Game bir de ultrason çağını izlebilirsin.

Eskilerden Clone Wars izleyebilirsin çok sarıyor iş yerinde çıtır izliyorum

Agents of Shield izlediniz mi? İzlemediyseniz tavsiye ederim ilk 10 bölüm herkesi sarmayabilir ama diğer bölümleri çok güzel en iyi Marvel dizisi bence başlayıp bırakan olduysa çok şey kaçırmış.

Obiwan için almıştım onun dışında izleyebilecek bir şey pek bulamadım. Nostalji olsun diye aslan kral falan izledim. Obiwan'ı bile beğenmedim pek yasıtamamışlar. Binlerce droidin arasına dalıp düşman generaline selam veren adamı eylem almaktan korkan bir karaktere dönüştürmüşler.
Bitirmediyseniz final bölümüne kadar devam edin bence.

Geri
Yukarı