Disney+ için Android Emulator önerisi

Daha fazla  
Şehir dışında üniversite okuyorum. KYK yurdunda kaldığım için internetim kısıtlı. Bu yüzden gitmeden önce evde birkaç içerik indirip orada izlemek istiyorum. Disney Plus'ta indirmek istediğim birçok şey var fakat Disney Plus'ın Windows uygulamasında içerik indirme desteği yok. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken aklıma Android Emulator kullanmak geldi. Bluestacks, Memu ve Nox'u denedim fakat hiçbirinde sonuç alamadım. İçeriği indirmeyi bırakın oynatmıyorlar bile. Acaba bütün emulatorlerde mi geçerli bu durum? Eğer değilse önerebileceğiniz bir Android Emulator var mıdır?

Şehir dışında üniversite okuyorum. KYK yurdunda kaldığım için internetim kısıtlı. Bu yüzden gitmeden önce evde birkaç indirip orada izlemek istiyorum. Disney Plus'ta indirmek istediğim birçok şey var fakat Disney Plus'ın Windows uygulamasında içerik indirme desteği yok. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken aklıma Android emulator kullanmak geldi. BlueStacks, MEmu ve Nox'u denedim fakat hiçbirinde sonuç alamadım. İçeriği indirmeyi bırakın oynatmıyorlar bile. Acaba bütün emulatorlerde mi geçerli bu durum? Eğer değilse önerebileceğiniz bir Android emulator var mıdır?

Cihazınızda sanallaştırma açık mi? Ayrıca emülatörler diğer programları acıyor mu?

Bunun yerine sanal kart olmayan bir kartınız ile Azure'den ücretsiz sanal makine açmanızı öneririm. Açtığınız portal hesabınızdan sanal makine açın ardından işinize yaramayan YouTube hesabınızı günlük 10 film veya dizi upload edin ama liste dışı olarak. Bu sayede daha hızlı indirip daha hızlı yüklemiş olursunuz. Alt yazılı dizi veya film izliyor iseniz alt yazıyı ayrı yüklemeniz gerekir YouTube'a. Windows uzak masaüstü ile hem telefon, hem de PC üzerinden Windows sanal makineyi kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı