Disney Plus Ne zaman Türkiye'ye gelecek?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Disney Plus Türkiye'ye ne zaman gelebilir acaba? Aylar önce Disney Plus Android uygulamasını bile kurdum fakat, ülkemizde henüz mevcut değilmiş. Neden mevcut değil? Ne zaman gelebilir?

Er geç gelmesi lazım. Marvel'in yeni dizileri için çok sabırsızlanıyorum.
Ben ağır Disney fanboyuyum bu sebeple ne Marvel, nede başka bir yapımcının filmi için hiçbir beklentim ve isteğim yok. Tek istediğim tüm eski Walt Disney çizgifilmlerini ve filmlerini, yeni ve eski tüm Disney Pixar animasyon filmlerini ve kısa animasyonlarını ve Disney Channel ve Disney XD kanalında yayınlanan tüm çizgifilmleri 1080p veya üstü çözünürlükte en ufak piksellenme olmadan, neredeyse çiğ kaliteye yakın kalitede türkçe dublaj ve farklı dil ve altyazı seçenekleriyle izleyebilmek istiyorum. Ses kalitesinin ise çiğ formatta olmasını yani .wav formatında olmasını ümit ediyorum. Ayrıca umarım hiçbirinde kanal logosu olmaz. Ben kısaca Disney'in bütün yapımlarının arşivine A'dan Z'ye kadar erişmek istiyorum. Yanımda pizza ve içecekle sabırsızlıkla bekliyorum. Patlamış mısırda yapacağım... En az 1 kilo.

Son düzenleme:
Sanıyorum ki ağlarını Mart'ta genişletmeyi planlıyorlar. Bunun içinde Türkiye var mıdır, bilinmez. Fakat tahminim 2020 içinde Türkiye'ye geleceği. Bunun dışında bu tür servislerde asla kanal vb. logolar olmaz. Ses ve video kalitesi için Youtube'dan yardım alabilirsiniz. İngilizce inceleyenler vardır diye düşünüyorum.

Sanıyorum ki ağlarını Mart'ta genişletmeyi planlıyorlar. Bunun içinde Türkiye var mıdır, bilinmez. Fakat tahminim 2020 içinde Türkiye'ye geleceği. Bunun dışında bu tür servislerde asla kanal vb. logolar olmaz. Ses ve video kalitesi için Youtube'dan yardım alabilirsiniz. İngilizce inceleyenler vardır diye düşünüyorum.
Aylık ücreti tahminen ne kadar olur? 30-40 TL olur mu sizce? 50 TL'den üstü sıkar biraz. Herhalde o kadar pahalı olmaz değil mi?

Geri
Yukarı