Disney+ Simpons 4. sezon Türkçe dublaj yok

Lychnica0

Hectopat
İleri ki bölümlere baktığım da onlarda da yoktu, son sezon da var. İleride gelecek mi, yoksa gelmeyecek mi?

Son düzenleme:
Neden ilk 3 sezon da var da diğerlerin de yok hocam?

Sistemi bilmiyorum. Zaten o zamanlar Türkiye'ye hizmet vermiyorlardır. Çoğu yabancı içerikte dublaj olmaz. Netflix sayesinde bazı dizilerde dublajı gördük.

Eskiden de simpson vb bazı dizileri yayınlayan Türk kanallar vardı. Dublajları onlar yapmış olabilir. Diğer sezonlarda Disney veya FOX ile anlaşamayıp kanaldan kaldırmışlardır. Bu da dublajın olmamasına sebep olmuştur.

Sistemi bilmiyorum. Zaten o zamanlar Türkiye'ye hizmet vermiyorlardır. Çoğu yabancı içerikte dublaj olmaz. Netflix sayesinde bazı dizilerde dublajı gördük.

Eskiden de simpson vb bazı dizileri yayınlayan Türk kanallar vardı. Dublajları onlar yapmış olabilir. Diğer sezonlarda Disney veya FOX ile anlaşamayıp kanaldan kaldırmışlardır. Bu da dublajın olmamasına sebep olmuştur.

Son sezon ve ilk 3 sezon da var hocam. Sizin dediğiniz doğru olabilir hocam, dublajı güzeldi keşke dublajlı olsaydı ben nasıl 29 sezonu Türkçe dublajsız izleyeceğim be.

Son sezon ve ilk 3 sezon da var hocam. Sizin dediğiniz doğru olabilir hocam, dublajı güzeldi keşke dublajlı olsaydı ben nasıl 29 sezonu Türkçe dublajsız izleyeceğim be.

İngilizce izlemeniz daha keyifli olacaktır. Dublajlarda sansür uygulanır. Belki ilk 3 sezonda bu durumu yaşamamışsınızdır ama Türk dublaj piyasası günümüzde lanet olsun adamımdan öteye gidemiyor.

İngilizce izlemeniz daha keyifli olacaktır. Dublajlarda sansür uygulanır. Belki ilk 3 sezonda bu durumu yaşamamışsınızdır ama Türk dublaj piyasası günümüzde lanet olsun adamımdan öteye gidemiyor.

Yok hocam simpsons da söylüyor hepsini. Türkçe dublaj gelir umarım.

Bu arada yardımınız için teşekkürler.

Yok hocam simpsons da söylüyor hepsini. Türkçe dublaj gelir umarım.

Söylemesinin temel sebebi 2002 öncesi Türkiye'de çıkmış olmasıdır diye düşünüyorum. Günümüz de dublajlar ve televizyon sansürlerinden dolayı keyifli bir dizi film izleyemez oldum. Tivibu sahibiyiz, Türk filminin yaklaşık 25-30dksını kesmişler. Küfürler vs hep bipli zaten.

Şimdi şöyle düşünün bu diziye dublaj yapanlar, dizinin Türkiye telif hakkına sahip şirketlerdir. Bunlar bip ile uğraşacaklarına lanet olsun adamım ekleyip geçiyorlar.

Geri
Yukarı