Disney+ Türkiye Abonelik Ücretlerine Büyük Zam

Artık benim anlık mod: 😂
Zamlardan çok memnunum daha fazla zam gelmesini temenni ediyorum allah'tan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır 2 kat zamma ne sebep gösterebilirler cidden merak konusu. Maaş zammı gelmeden eriyor.
1- Dünyadaki enflasyon.
2- Senin ülkendeki enflasyon.

Biz sadece kendi ülkemizdeki dolar ve enflasyonu hesaplıyoruz. Adam 10 dolara sattığı ürünü 15 dolar yaptığı zaman bu sana da yansıyor ve dolar kuru da yüksek olunca haliyle daha ağır hissediyorsun.

1- Dünyadaki enflasyon.
2- Senin ülkendeki enflasyon.

Biz sadece kendi ülkemizdeki dolar ve enflasyonu hesaplıyoruz. Adam 10 dolara sattığı ürünü 15 dolar yaptığı zaman bu sana da yansıyor ve dolar kuru da yüksek olunca haliyle daha ağır hissediyorsun.
Doğru. İyiye giden şeyleri geri dönüşü yok ama kötüye gidenlerin dönüşü pek çok.

Disney+ Türkiye Zam

Disney+ abonelik fiyatları Türkiye'deki kullanıcılar için zamlanarak iki katına çıkmış durumda. Yani artık Disney, pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic'ten binlerce yapımı izleyebilmek için daha fazla para ödemeniz gerekecek. Disney+ Türkiye zamlı fiyatları Disney+ üyelik ücretleri Türkiye için aylık 34,99 TL ve yıllık ise 349,90 TL idi. Öte yandan bugün yapılan zamla birlikte aylık […]

Devamı: Disney+ Türkiye Abonelik Ücretlerine Büyük Zam
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bugün alacaktım normalde zam geldiğini duyunca vazgeçtim :(

Netflix daha mantıklı oldu o zaman, Netflix içerikleri daha kaliteli Disney bir tık abartmış bana göre 45 - 50 TL neyse de 65 TL çok hızlı bir zam olmuş

Türkiye'ye girdikleri zaman zaten bu fiyatların sabit kalmayacağı belliydi. Görünen köy kılavuz istemez misali. İlk Türkiye'de faaliyet gösterdikleri an da dedim sonrasında da dedim fiyatlar zamlanacak diye. Yıllık olarak 7 kişi girerseniz hala alınır, içerikler bitmiyor nasılsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı