Disney+ Disney+ Türkiye'de erişimi olmayan içeriklere erişme

Hocam elinize sağlık. Ancak bende Windscribe'ta sorun çıkıyor. Bağlantıyı sağlamıyor bir türlü yıldızlı olmayanlardan seçmeme rağmen. Öyle kalıyor VPN. Üyeliğim vs var, hatta bir ara deneme vermişti ondan dolayı aylık 20 GB kotam var ama bağlanamıyorum.

Hocam elinize sağlık. Ancak bende Windscribe'ta sorun çıkıyor. Bağlantıyı sağlamıyor bir türlü yıldızlı olmayanlardan seçmeme rağmen. Öyle kalıyor VPN. Üyeliğim vs var, hatta bir ara deneme vermişti ondan dolayı aylık 20 GB kotam var ama bağlanamıyorum.

Galibe VPN sorunlu dün hesap oluşturmak için 1 saat uğraştım.

Galibe VPN sorunlu dün hesap oluşturmak için 1 saat uğraştım.
Site bazen çökebiliyor hocam.
Bağlan butonuna bastıktan sonra mı bağlanmıyor. Bazen uzun sürdüğü oluyor ama bağlanmama gibi bir sorun yaşamadım hiç. Windscribe'ı chrome'a eklenti olarak da ekleyebiliyorsunuz. Birde öyle denermisiniz.

Bağlan butonuna bastıktan sonra mı bağlanmıyor. Bazen uzun sürdüğü oluyor ama bağlanmama gibi bir sorun yaşamadım hiç. Windscribe'ı chrome'a eklenti olarak da ekleyebiliyorsunuz. Birde öyle denermisiniz.
ABD'den ücretsiz konumlardan seçip bağlan diyorum. Yaklaşık 10 dakika beklediğim oldu, bağlanmadı. Hatta internet bağlantımın tamamen gittiği oldu, VPN'den çıkınca düzeldi. Eklentiyi denerim olmadı dediğiniz gibi.

Arkadaşlar halen çalışıyor mu bu yöntem? Çünkü bende başka VPN'lerde çalışmadı.

Çalışıyor arkadaşlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı